0:3 (0:1, 0:0, 0:2)
HK VITAR Martin
sk Úterý 13.10.2015, 17:30 • ZŠ BA - Ružinov • Tipos Extraliga (SR)

58:44
    Sily na ľade sa vyrovnajú. Za napadnutie T. Vargu odchádza na 2 minúty domáci Koch.

57:11
    Pokrivčák dostáva 2 minúty za hákovanie.
    RUSINA - 0:3

53:55
    Martin dal gól!

Opäť boli Martinčania nasťahovaní v pásme. Sériu prihrávok zúžitkoval TOMÁŠ RUSINA, ktorý triafa puk nádherne zo vzduchu! Asistovali mu Pokrivčák a Dlouhý.
    SKLADANÝ - 0:2

50:53

Martin úplne uzamkol mladíkov v pásme, tí už boli unavení, z čoho pramenil ich menší dôraz. Ideálnu prihrávku Tibora Vargu spoza brány zúžitkoval na vsietenie gólu FRANTIŠEK SKLADANÝ, ktorý tak pridáva svoj druhý gól v tomto stretnutí! 2:0.

46:28
    2 minúty za nedovolené bránenie pre Dírera.

40:59
    Za hákovanie dostal 2 minúty hosťujúci Pokrivčák, opäť presilovka pre domácich.

38:49
    Martinčan Pokrivčák to vo svojej útočnej snahe prehnal a dostáva 2 minúty za nebezpečnú hru vysokou hokejkou.

37:29
    Hostia zabudli na vracajúceho sa Surového z trestnej lavice, ten v samostatnom nájazde páli len do Dzubinu, ktorý teraz svojich spoluhráčov výrazne podržal!

35:21
    Ďalšie vylúčenie domácich. Držanie hokejky pre Surového. Šanca pre Martin navýšiť skóre.

32:59
    Hrušík s Milým zabojovali o puk, trochu to prehnali a za podrazenie dostáva dve minúty práve Milý.

31:15
    HK Orange išlo 2 na 1, ideálnu prihrávku v gól nepretavil Novák, ktorý strieľa len do pripraveného Dzubinu!

29:16
    Holešinský našiel Ivaniča, ten páli, v skrumáži Hrušík nedokázal pretlačiť puk za bránkovú čiaru!

27:52
    Na trestnú lavicu odchádza za držanie hokejky Martinčan Dlouhý.

23:41
    V hre 4 na 4 sú zatiaľ aktívnejší hostia, Matejka nahadzoval od modrej a opäť zazvonila žŕdka!

22:21
    Obojstranné vylúčenie za hrubosť: na domácej strane Tatár, na hosťujúcej Bačík. Hráme 4 na 4.
    SKLADANÝ - 0:1

19:21

Hostia po buly vyštartovali dopredu, T. Varga po prihrávke Surovku vystrelil, puk sa od Škorvánka odrazil naspäť do hry, kde stál ale pripravený FRANTIŠEK SKLADANÝ, ktorý aj so šťastím dopravil puk do siete! Asistencie: Tibor Varga, Filip Surovka.

14:25
    Murček dostal 2 minúty za seknutie.

13:46
    Seknutie pre R. Vargu – 2 minúty.

09:33
    Ďalšia nastrelená konštrukcia brány v krátkom slede! Opäť to bol hosťujúci T. Varga!

08:26
    Skladaný sa preštrikoval cez niekoľkých hráčov, následne T. Varga triafa tyč!

03:44
    2 minúty za seknutie dostáva domáci Koch.