BATE – Barcelona 0:2 (kon.) | Leverkusen – AS Řím 4:4 (kon.) | Arsenal – Bayern 2:0 (kon.)
Dinamo Záhřeb – Olympiakos 0:1 (kon.) | Porto – Maccabi Tel Aviv 2:0 (kon.) | Dynamo Kyjev – Chelsea 0:0 (kon.)
Zenit – Lyon 3:1 (kon.) | Valencia – Gent 2:1 (kon.)
FC Porto
2:0 (2:0)
Maccabi Tel Aviv
Úterý 20.10.2015, 20:45 • Estádio Do Dragão, Porto • Liga mistrů • Skupina G

84
    Hostující trenér Slaviša Jokanović posílá ze hry útočníka Bena Haima II. Na jeho místo příchází na poslední minuty Itzhaki. Naposledy střídá také trenér Lopetegui. Ze hřiště odchází za velké potlesku Yacine Brahimi, kterého nahrazuje Hector Herrera!

73
    Své druhé střídání v tomto zápase provádí srbský trenér Slaviša Jokanović. Ze hřiště odchází Dor Miha, který na hřišti příliš vidět nebyl. Na jeho místo příchází na posledních dvacet minut Gil Vermouth!

56
    I trenér Maccabi, Slaviša Jokanović, provádí své první střídání v zápase. Zkušený srbský záložník Nikola Mitrović má rozhodně na víc, dnes to ideální nebylo. Na jeho místo příchází Avraham Rikan!

54
    Španělský kouč Lopetegui provádí své první dvě změny v tomto utkání! Ze hřiště odchází Jesús Corona, který nepodal špatný výkon, avšak v portugalské lize podává lepší výkony. Na jeho místo příchází Cristian Tello! Druhé střídání se týká Imbuly Wanga, kterého nahrazuje Danilo Pereira.