Jekatěrinburg – Petrohrad 4:2 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Spartak Moskva 2:5 (kon.) | Magnitogorsk – Jokerit 2:3 (kon.)
Ufa – Riga 3:1 (kon.)
Salavat Julajev Ufa
3:1 (0:0, 1:0, 2:1)
Dinamo Riga
Čtvrtek 22.10.2015, 16:00 • Ufa Arena • KHL

52:53
    Nyní se navíc bude opět vylučovat a opět na straně Rigy. Za vysokou hůl si jde na dvě minuty sednout Maris Jass (RIG).

51:12
    Bude se vylučovat a se šancemi Rigy to vypadá velmi bledě. Dvě trestné minuty za krosček dostává Armands Berzinš (RIG).

41:42
    Kaspars Saulietis (RIG) krosčekoval Kirilla Culygina (UFA), který neudržel nervy na uzdě a po soupeři se ohnal. Vylučuje se na obou stranách.

38:11
    Mikelis Redlihs se probil do útočného pásma a získal přesilovou hru. Za hákování si dvě minuty odsedí Sami Lepistö (UFA), který s reklamací nefilmovaného pádu neuspěl.

34:32
    Zdálo se, že vyloučen bude jeden z domácích, neboť Ankudinov u rozhodčího hodně protestoval, ale nakonec jsou to hosté, kteří jsou potrestáni za příliš mnoho hráčů na ledě.

26:13
    Teď navíc Maxim Gončarov (UFA) vyhodil kotouč z vlastního pásma až do ochranné sítě za Sedláčkem a budeme svědky dlouhé přesilové hry pěti proti třem.

25:56
    Kirill Culygin (UFA) si pomohl nedovoleným bráněním a je tady první přesilová hra Rigy.

22:34
    Nikolaj Prochorkin (UFA) i Tomáš Kundrátek (RIG) dostávají pětiminutový trest.

22:03
    Eriks Ševčenko (RIG) se provinil hákováním a Riga bude hrát opět v oslabení.

17:49
    Už to vypadalo, že se vylučovat nebude, ale zlobící se Grigorenko nakonec donutil rozhodčí k poradě a Andris Džerinš (RIG) dostává čtyřminutový trest za to, že domácího kapitána trefil holí do rtu.

07:56
    Je tady první přesilová hra zápasu. Metljuk se za vlastní branou snažil dojet ke kotouči, zezadu ho atakoval Tim Sestito (RIG) a právě hostující hráč dostává dvě trestné minuty za vražení na hrazení.

Lukáš Podleśny

Branky a nahrávky: 22. Prochorkin (Lepistö, Grigorenko), 41. Grigorenko (Prochorkin, Lepistö), 52. Loginov (Makarov, Hartikainen) – 59. Džerinš (Sotnieks, Meija)

Salavat Julajev Ufa: Sochackij (Svedberg) – Lepistö, Loginov, Višněvskij, Gončarov, Metljuk, Bodrov, Derljuk, Culygin – Grigorenko, Omark, Prochorkin – Lisin, Makarov, Hartikainen – Vorobjov, Černov, Lazarev – Chlystov, Nestěrov, Ankudinov
    Dinamo Riga: Sedláček (Eriksson) – Seigo, Kundrátek, K.Redlihs, Galvinš, Ševčenko, Sotnieks, Jass – Darzinš, Leino, Indrašis – Skvorcovs, M.Redlihs, Sestito – Saulietis, Džerinš, Meija – Locans, Berzinš, Bicevskis

Rozhodčí: Eduard Ibatulin, Roman Ščenjov – Anton Ponamarenko, Alexej Medvěděv

Diváci: 6.226