Nice – Lille 0:0 (kon.) | Monaco – Angers 1:0 (kon.) | Nantes – Marseille 0:1 (kon.)
OGC Nice
0:0 (0:0)
Lille OSC
Neděle 01.11.2015, 14:00 • Allianz Riviera (Nice) • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 12. kolo

To je z mé strany vše. Děkuji Vám za pozornost a zase někdy u Ligue 1 na počtenou. (15:56:16)

STATISTIKY

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 4:1.
    Rohy: 7:5.
    Ofsajdy: 2:1.
    Fauly: 24:26.

Je dobojováno! Velmi zajímavý zápas mezi Nice a Lille skončil bez branek. Utkání bylo v obou poločasech vyrovnané, ale branky jsme se i přes pár příležitostí nedočkali. Oba celky si tak do tabulky připíší jeden bod.

90+6

90+5
    Germain si ve vápně naběhl na přesný centr Pieda, ale těžkým volejem mířil mimo.

90+4
    Martin poslal do vápna skvělý roh mířící přesně na hlavu nabíhajícího Guirassyho, ale na brankové čáře skvěle zasáhl jeden z obránců, který hlavou odvrátil jasný gól.

90+3
    Naposledy dojde ke změně na straně Lille. Odchází Guillaume, přichází Martin.
    90+3.

90+3
    Míč se opět dostal na kopačky hostí, Sidibé to vzal na sebe a vystřelil, jeho střele však chyběla přesnost.

90+2
    Hassen s přehledem chytil přímý kop Bauthéaca a domácí tak můžou rychle založit útok.

90
    Nad rámec základní hrací doby bylo nastaveno pět minut! Podaří se někomu vstřelit rozhodující branku?

89
    Vystřídalo i Lille. Aktivního Boufala na hřišti vyměnil Guirassy.

87
    Utkání má ke konci rychlý spád, hraje se nahoru dolů, ale důležitá branka ne a ne přijít.

85
    Honorat okamžitě po svém příchodu obdržel žlutou kartu.

83
    Nice využilo poslední střídání. Odešel Koziello, přišel Honorat.

81
    Neuvěřitelné, co právě Nice spálilo! Po centru z přímého kopu se domácí dostali do dvou šancí, ale Germainovu střelu vykopl z čáry jeden z obránců a následnou hlavičku Baysse do odkryté branky zastavilo břevno!

80
    Do konce základního hracího času zbývá pouze deset minut, stav je stále bezbrankový. Podaří se alespoň jednomu celku vstřelit úvodní a možná i rozhodující gól?

79
    Střídá i Lille. Obbadiho nahradil Yeboah.

77
    Ben Arfa opět vzal na sebe zodpovědnost, ale jeho zblokovaná střela mířila pouze do míst, kde se nacházel připravený gólman Enyeama.