Real Sociedad – Celta Vigo 2:3 (kon.) | Eibar – Rayo Vallecano 1:0 (kon.) | Espanyol – Granada 1:1 (kon.)
Gijón – Malaga 1:0 (kon.) | Real Betis – Ath. Bilbao 1:3 (kon.)
Espanyol Barcelona
1:1 (0:0)
Granada CF
Neděle 01.11.2015, 16:00Španělská LaLiga • 10. kolo

Zápas je za námi. Jak jsem již říkal po první půli, tak to samé platí i o druhé. Dnes jsme měli možnost sledovat vyrovnané utkání s šancemi na obou stranách. Domácí celek to vše měl ještě těžší o vyloučeného hráče, ale i přes to se jim jejich tlak, zejména na konci druhé půle vyplatil a po výborném výkonu si tak odnášejí alespoň jeden bod. (17:57:54)

90+4
    90+4. Felipe CAICEDO - 1:1

90+4
    Espanyol právě vstřelil branku!
    Tak to je neskutečný! Asensio nejprve trefil po hlavičce břevno soupeřovy branky, ale následně se k němu míč odrazil, ten ještě Asensio prodloužil na volného FELIPE CAICEDA, jenž byl ve správný čas na správném místě a pohodlnou tečí snižuje na 1:1.

90+3
    Domácí se snaží ohrozit branku soupeře, ale obrana hostů zatím pracuje na výbornou a i přesto, že závěr druhé půle patří hlavně domácím, obrana hostů drží vedení.

90+1
    Nastavovat se budou čtyři minuty.

90
    Perez se po osobním souboji svíjí na zemi a nevypadá to s ním vůbec dobře. Doufejme, že to nebude nic vážného.

88
    Babin podrazil unikajícího soupeře a po právu vidí žlutý kartonek i on.

87
    Caicedo se dostal ke střele a ten se nikterak nerozpakoval a ihned vypálil. Jeho rána, však postrádala špetku přesnosti, a končí tak mimo tři tyče soupeřovy branky.

85
    Za zbytečné řeči vidí žlutou kartu také Ruben Perez.

84
    Enzo Roco ostrým skluzem fauluje a následně vidí žlutou kartu.

82
    Asensio si naskočil na dobrý balon, ale z malého vápna přestřeluje.

80
    Ne a ne něco vymyslet, domácí sice drží balon na svých kopačkách, ale do šance se jim zatím nedaří dostat.

79
    Piti to myslel výborně, ale zůstal svými spoluhráči nepochopen.

78
    Šance hostů je zastavena po tom, co pomezní rozhodčí signalizuje ofsajdové postavení.

77
    Babin a jeho hlavička! Šance hostů končí za autovou čárou.

76
    Tentokrát tutovka na straně hostů!! Isaac Success si došel pro výbornou přihrávku do vápna a už stál sám před Lopézem. Tváří v tvář však trefuje pouze domácího golmana, jenž se prezentoval výborným zákrokem.