Coimbra – Moreirense 1:1 (kon.) | Setúbal – Arouca 0:0 (kon.) | Rio Ave – Nacional 1:0 (kon.)
Boavista – Marítimo 0:1 (kon.)
Rio Ave FC
1:0 (0:0)
CD Nacional
Neděle 01.11.2015, 17:00 • Estádio do Rio Ave Futebol Clube, Vila do Conde (kapacita: 12.815) • Portugalská Primeira Liga • 9. kolo

Ode mě je to vše a u dalších online přenosů nashledanou. (18:51:23)

Dnešní utkání je tedy u konce a tři body si za těsné vítězství 1:0 připisují fotbalisté Rio Ave. Jediným střelcem zápasu se stal Marvin Zeegelar, který rozhodl v 59. minutě.

90+4

90+4
    Nacional to ještě zkusil dlouhým nákopem, ale ten byl bez větších potíží odvrácen a utkání končí.

90+3
    V závěru zápasu se nám se žlutými kartami rozsypal pytel. Dalším potrestaným je jediný úspěšný střelec Zeegelar (AVE).

90+1
    Bonilha (NAC) již v nastaveném čase zastavil rychlý protiútok Rio Ave a vidí žlutou kartu.

89
    Žlutou kartu dostává v závěru poločasu Tarantini (AVE). Z následného volného kopu ale host nic nezískali.

89
    Hráči Rio Ave jsou v naprosté pohodě a pohybují se na útočné polovině. Nacionalu se čas hodně krátí.

86
    Hosté se na a ne usadit na útočné polovině. Když už se ale Nacional dostane ke střele, zpravidla míč letí hodně vedle brány.

84
    Rio Ave se dostalo k zakončení. Střela ale končí v náruči Ruie Silvy, který rychle rozehrává.

82
    Několik minut před koncem je tady poslední střídání zápasu. Změnu obstarali domácí, kteří na hřiště poslali Yazaldea. Na střídačku usedá Guedes.

79
    Třetí rohový kop v zápase rozehrávali hráči Nacionalu. K zakončení se ale žádný z hráčů v pokutovém území nedostal.

76
    Oživit hru Nacionalu se v závěru druhého poločasu pokusí dvojice Luís Aurélio-Gustavo Henrique. Toto duo přichází na hřiště místo Camacha s Correiou.

74
    Nacional se po hodně dlouhé době dostal k zakončení. Střela ze solidní pozice mířila mimo tři tyče a Cássio tak mohl být zcela v pohodě.

71
    Po gólu na 1:0 nemá ani jeden z týmů větší převahu, o šancích ani nemluvě. Troufnu si říct, že druhá branka bude v dnešním zápase doslova zázrakem.

68
    Podruhé střídají domácí. Místo Bressana vbíhá na hřiště João Novais.

64
    První střídání Nacionalu. Ze hřiště odchází prakticky neviditelný Washington, jehož místo zaujímá Willyan.

62
    Z rohového kopu aktivního Rio Ave nebylo vůbec nic. O útok se tak mohou pokusit hosté.