Slavia – Šumperk 5:4 (po pr.) | Kadaň – Ústí n/L 4:2 (kon.) | Prostějov – Přerov 3:4 (po s.n.)
Benátky n/J – Kladno 3:6 (kon.) | Jihlava – Motor ČB 4:2 (kon.) | Most – Havířov 2:9 (kon.)
Třebíč – Litoměřice 2:3 (po pr.)
SK Horácká Slavia Třebíč
2:3 (0:1, 0:0, 2:1 - 0:1)
HC Stadion Litoměřice
Sobota 21.11.2015, 17:30 • MANN + HUMMEL ARENA • Chance liga • 25. kolo

Toto utkání je už minulostí. O vítězi muselo rozhodnout až prodloužení, ve kterém Litoměřice dostaly výhodu přesilové hry a ta se jim podařila využít! Hosté si tedy odvážejí z Mann + Hummel arény dva cenné body. Na druhou stranu, Třebíč ani v tomto domácím utkání nedokázala urvat tři body a prokletí domácího prostředí ji i nadále zůstalo. To je ode mě pro dnešek vše, děkuji za pozornost a u dalších onlajnů, na shledanou! (19:58:20)

VANTUCH - 2:3

62:14
    Litoměřice právě vstřelily branku!
    Hosté využili přesilovku v prodloužení, a tak nakonec dotáhli toto utkání k vítěznému konci! I přes to, že Karel Vejmelka schytal ránu do své masky, se pokračovalo ve hře, a z následné akce, po tvrdé ráně LUKÁŠE VANTUCHA, domácí inkasovali. Asistence: Zdeněk Čáp.

61:46
    Karel Vejmelka sklízí potlesk po dalším důležitém zákroku proti střele Pavlase!

61:18
    Litoměřice se usadily ve své útočné třetině a vyměňují si puk za pomoci krátkých přihrávek.

60:50
    Roman Erat a Rostislav Malena se dostali do velké příležitosti, ale brankář Pavelka vyráží dělovku Maleny až do ochranné sítě!

60:39
    Domácí si berou oddechový čas.

60:39
    Třebíč měla na ledě o jednoho hráče navíc, a tak si hned v začátku prodloužení zahrají Litoměřice přesilovku. Na trestnou lavici usedne Miškovský.

60:23
    První vhazování v prodloužení vyhráli domácí. Ti nyní kombinují s pukem na své polovině.

60:01

Třetí třetina je za námi. Ve třetí třetině se trefili dvakrát domácí a jednou hosté, což znamená, že základní hrací doba nám o vítězi nerozhodla, a tak bude následovat po krátké přestávce pětiminutové prodloužení.

60:00

59:46
    Matěj Pekr nahodil puk do útočné třetiny, ale tam třebíčští o puk přicházejí.

59:09
    Karel Vejmelka vytasil další důležitý zákrok svým pravým betonem proti bekhendovému pokusu Kopty!

58:43
    Hosté drží puk na své polovině.

58:18
    Hosté jsou v plném počtu. V pětiminutovém oslabení dostali jednu branku.

58:00
    Probíhají poslední 2 minuty třetí třetiny.

57:38
    Domácí i nadále díky přesilové hře pokračují ve svém náporu a obstřelují hostující branku.

Branky a nahrávky: 44. Švec (Bartoň), 57. Bilčík (Bartoň) – 16. Doležal (Rousek, Kopta), 46. Beránek, 63. Vantuch (Čáp)

SK Horácká Slavia Třebíč: Vejmelka (Svoboda) – Malena, Bartoň, Čejka, Bilčík, Šaur, Přibyl – Erat, Dolníček ''C'', Švec – Kusko, Polodna, Pekr – Wasserbauer, Miškovský, Zohorna – Šik, Tomek, Psota
    HC Stadion Litoměřice: Pavelka (Michajlov) – Plášil, Krstev, Pavlas, Čáp, Šulc, Bílek, Mikliš – Kalla ''C'', Vantuch, Rousek – Ondráček, Nedvídek, Beránek – Kopta, Troliga, Doležal – Valášek, Berger, Procházka

Rozhodčí: Trombík – Barteček, Vengřín