Magnitogorsk – Toljatti 3:2 (2:1 po s.n.) | Ufa – Kazaň 4:2 (kon.) | CSKA Moskva – Záhřeb 3:1 (kon.)
Čerepovec – HC Slovan 1:2 (kon.) | Jaroslavl – Chanty-Mansijsk 3:1 (kon.) | Jokerit – Barys 2:0 (kon.)
Soči – Jekatěrinburg 5:6 (po pr.) | Spartak Moskva – Omsk 3:1 (kon.)
HK Soči
5:6 (2:1, 1:0, 2:4 - 0:1)
Avtomobilist Jekatěrinburg
Sobota 21.11.2015, 15:00 • Ledový palác Bolšoj • KHL

Tímto se s vámi loučím a u dalších on-line přenosů opět na počtenou. (17:48:46)

Československá stopa v utkání

Petr Koukal (JEK) 1+2, 2 střely, čas na ledě 13:58
    Jakub Kovář (JEK) 61 minut, 5 gólů

Toto utkání nakonec končí vítězstvím hostujícího celku z Jekatěrinburgu. Přestože domácí HK Soči takřka po celý zápas vedlo a zdálo se, že má utkání pod kontrolou, proteklo mu mezi prsty. Velká přestřelka začala v 55. minutě. V posledních pěti minutách hry padly dohromady čtyři branky. Jekatěrinburg ve třetím dějství vstřelil rovněž čtyři branky a dokázal tak stáhnout dvoubrankové manko. Pomohlo mu k tomu dvojnásobné využití hry bez brankáře a dílo zkázy domácích dokonal v prodloužení vítěznou trefou Timašov.

61:12 Nikolaj TIMAŠOV - 5:6

61:12
    Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
    Je to tak! Grandiózní koncovka dnešního zápasu má i svou zlatou tečku v podobě vítězné branky Jekatěrinburgu. Zasluhuje se o ní NIKOLAJ TIMAŠOV a opět byl u této akce i český útočník Petr Koukal.
    Asistence: Petr Koukal, Eero Elo.

60:32
    Andre Petersson (SOC) vyloučen na dvě minuty za krosček. Tak pozor – hosté mají nyní k dispozici možnost přesilové hry 4 na 3. Jednak jim přesilovky dnes vychází opravdu znamenitě, ale hlavně jsou v těchto chvílích psychicky nahoře. Skončí tento zápas "happyendem" a velkým obratem Avtomobilistu?

60:01

Dnešní utkání sleduje 4 703 diváků.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00
    58:48 Nikita TRJAMKIN - 5:5

58:48
    A máme srovnáno! Hektický průběh třetí části a mohutný nápor Jekatěrinburgu je dokonán! Tedy dokonán ještě ne, každopádně vzestup hostujícího celku z mrtvých zaslouží opravdu metál. Vyrovnávací branku, celkově dnes již desátou (!), střílí NIKITA TRIJAMKIN.
    Asistence: Tommi Kivisto.

58:42
    Jakub Kovář podruhé v dnešním zápase opouští svou klec, aby za něj na led naskočil další hráč Avtomobilistu!

58:26
    Nyní to opravdu vře a to nejen na tribunách, ale i na ledě. Volný průchod emocím nyní dala jedna ze soupeřících dvojic, která za to putuje vychladnout na trestnou lavici – Alexandr Pankov (JEK) vyloučen na dvě minuty za hrubost.

58:26
    Alexej Semenov (SOC) vyloučen na dvě minuty za hrubost.
    57:09 Petr KOUKAL - 5:4

57:09
    Neskutečná přestřelka v závěrečných minutách zápasu! Ani nyní není o vítězi zápasu ještě zdaleka rozhodnuto a to především díky českému střelci PETRU KOUKALOVI!
    Asistence: Alexandr Pankov, Nikita Trijamkin.
    55:56 Andre PETERSSON - 5:3

David Motloch

Branky a nahrávky: 13. Kazionov (Kuzněcov), 20. Maxwell (Wilson, Anisin), 35. Petersson (Anisin, Maxwell), 42. Kosticin (Paigin, Petersson), 56. Petersson (Mamašev) – 16. Golyšev (Šimakov, Koukal), 49. Golyšev (Torčenjuk, Timašov), 55. Elo (Torčenjuk, Golyšev), 58. Koukal (Pankov, Trijamkin), 59. Trijamkin (Kivisto), 62. Timašov (Koukal, Elo)

HK Soči: Barulin (Šikin) – Kuzněcov, Wilson, Paigin, Bernatskij, Jalasvaara, Semenov, Mamašev – Krikunov, Ignatuškin, Kosticin – Petersson, Maxwell, Skaškov – Sčastlivij, Anisin, Ljudučin – Kazionov De., Kazionov Dm., Morozov
    Avtomobilist Jekatěrinburg: Kovář (Ustinskij) – Kivisto, Turbin, Vasilevskij, Timašov, Trijamkin, Žuravljov – Torčenjuk, Šimakov, Golyšev – Popov, Garejev, Polozov – Koukal, Dubrovskij, Elo – Veliškin, Alexejev, Jemelin, Mitjakin, Pankov

Rozhodčí: Komarov, Soin – Zakharenkov, Sadovnikov

Diváci: 4 703