Magnitogorsk – Toljatti 3:2 (2:1 po s.n.) | Ufa – Kazaň 4:2 (kon.) | CSKA Moskva – Záhřeb 3:1 (kon.)
Čerepovec – HC Slovan 1:2 (kon.) | Jaroslavl – Chanty-Mansijsk 3:1 (kon.) | Jokerit – Barys 2:0 (kon.)
Soči – Jekatěrinburg 5:6 (po pr.) | Spartak Moskva – Omsk 3:1 (kon.)

Tomáš Mertl (ZAG) – 0+0, 1 střela, čas na ledě 19:57
    Milan Jurčina (ZAG) – 0+0, 3 střely, čas na ledě 19:09 (17:37:35)

V poslední třetině přidali domácí další branku, o kterou se zasloužil Mursak. Ten pečetil stav utkání na konečných 3:1 pro moskevský celek.

59:01
    Hráčská lavice (ZAG) inkasuje 2 minuty za příliš mnoho hráčů na ledě.

58:17
    Taylor odjíždí na střídačku, hosté zkusí štěstí v šesti!

58:01

56:39
    Oddechový čas pro hosty.

56:01
    Mamin (MOS) je vyloučen na 2 minuty za faul kolenem.

54:20

52:20
    Mursak (MOS) je vyloučen na 2 minuty za držení protihráče.

49:20
    Andronov (MOS), Panin (MOS), Kvapil (ZAG) a Kinrade (ZAG) inkasují 5 minut za tvačku. Panin (MOS) dostává navíc 2+10 minut osobního trestu za napadení.

48:45
    Ljubimov (MOS) a Petkovich (ZAG) inkasují 5 minut za rvačku.

47:55

45:55
    Bjorkstrand (ZAG) je vyloučen na 2 minuty za podražení.
    Jan MURSAK - 3:1

44:39
    CSKA právě vstřelilo branku!
    Domácí přesilovku sice nvyužili, ale ihned po skončení trestu zvyšují na 3:1. Radulov si opět připsal asistence, když nahrál na gól JANU MURSAKOVI. Asistence: Alexander Radulov, Dmitrij Kugryšev.

43:34

41:34
    Hedberg (ZAG) je vyloučen na 2 minuty za sekání.

40:01

Jan Brabec

Branky a nahrávky: 18. Radulov (Zajcev), 38. Andronov (Radulov), 45. Mursak (Radulov, Kugryšev) – 33. Saarinen (Taylor)

CSKA Moskva: Sorokin (Galimov) – Zajcev, Kiselevič, Denisov, Ožiganov, Panin, Sergejev, Kutuzov, Ljubimov – Platt, Radulov, Stoljarov – Andronov, Kugryšev, Mursak – Korotkov, Žarkov, Pihlstrom – Junkov, Mamin
    Medveščak Záhřeb: Taylor (Kroselj) – Kinrade, Morrisonn, Parlett, Mantyla, Jurčina, Katic, Deutsch, Kousa – Brule, Smoleňák, Saarinen – Bjorkstrand, Mertl, Kvapil – Genoway, Hedberg, Jamtin – Zanoski, Perkovich