Magnitogorsk – Toljatti 3:2 (2:1 po s.n.) | Ufa – Kazaň 4:2 (kon.) | CSKA Moskva – Záhřeb 3:1 (kon.)
Čerepovec – HC Slovan 1:2 (kon.) | Jaroslavl – Chanty-Mansijsk 3:1 (kon.) | Jokerit – Barys 2:0 (kon.)
Soči – Jekatěrinburg 5:6 (po pr.) | Spartak Moskva – Omsk 3:1 (kon.)
Jokerit Helsinky
2:0 (0:0, 0:0, 2:0)
Barys Nur-Sultan
Sobota 21.11.2015, 15:00 • Hartwall Arena • KHL

Ode mě je to vše. Přeji krásný zbytek sobotního odpoledne. Napočtěnou! (17:17:21)

Je dobojováno! Jokerit to nakonec zvládl díky dvoum zásahům Atte Ohtamyy, který tak zahanbil útočníky svého celku. V poslední desetiminutovce nejdříve přesně zamířil pod víko a následně se v poslední minutě trefil přes celé kluziště. Astana i přes světový výkon brankáře Poleuktova odjíždí z Finska bez bodu.

Střely na branku: 42:24

59:49
    Peter Regin dával již třetí branku svého celku po střele z mezikruží, ale rozhodčí jí nemohl uznat poté, co Brandon Kozun proskočil brankovištěm!
    Atte OHTAMAA - 2:0

59:04
    Jokerit právě vstřelil branku!
    A je rozhodnuto! ATTE OHTAMAA zachytil za brankou puk a zpoza vlastní branky jej poslal do prázdné klece a stává se tak hrdinou dnešního utkání! Bez asistence.

58:34
    První pokus trefit odkrytou klec byl neúspěšný. Střela byla zachycena ve středním pásmu.

58:25
    Oddechový čas pro domácí.

58:25
    Začaly poslední dvě minuty třetí třetiny. Astana je nyní mnohem aktivnější a Jokerit se jen brání. Píská se zakázané uvolnění, Poleuktov odjíždí na střídačku!

57:01
    Následně se ke střele dostával Brandon Bochenski, ale ten puk poslal jen do lapačky švédského brankáře. To byly šance.

56:42
    Obrovská příležitost pro hosty! Z pravé strany se dostal puk až na zadní tyčku, kde se ke střele dostával Mike Lundin, ale tomu se nepovedlo překonat roztáhnutého Karlssona!

56:14
    Hlavní sudí odpískal hostům sporné zakázané uvolnění. Poté vypadalo, že se i omlouval. Své písknutí ovšem nevrátí zpět. Vhazovat se bude před Poleuktovem.

55:27
    Jokerit nyní pochopil, že nemusí jen útočit a malinkou chvilku si nahrával ve vlastním pásmu. Poté se ovšem vydal opět do bezhlavého útoku.

54:15
    Poleuktov je zásobován další várkou střel, které i nyní likviduje. Jeho skvělý výkon zatím zůstává nevyužit svými spoluhráči.

53:26
    Jokerit stále kombinuje v útočném pásmu. Nyní může již s větším klidem na svých hokejkách.

52:32
    A finští fanoušci jsou spokojení! Stadionem nyní probíhá mexická vlna.

52:08
    Na druhé straně ovšem zahrozil bekhendovým pokusem Petteri Wirtanen. Finský forvard ale nenašel skulinu mezi tyčkou a Poleuktovem.

51:38
    Ale Astana neskládá zbraně a pokouší se prodrat do zakončení. To se jim ale moc nedaří.

50:29
    Domácí nabuzeni. Po přihrávce zleva do prava střílel jeden z domácích, ale tomu se nepovedlo překonat Poleuktova podruhé.