Spišská N. Ves – Bardejov 3:11 (kon.) | Humenné – Michalovce 2:5 (kon.) | Topoľčany – Pov. Bystrica 8:1 (kon.)
Nové Zámky – Senica 4:6 (kon.) | Detva – Lipt. Mikuláš 5:2 (kon.) | Prešov – Trnava 5:1 (kon.)
HC Topoľčany
8:1 (1:0, 5:0, 2:1)
HK 95 Považská Bystrica
sk Středa 25.11.2015, 18:00 • Zimný štadión Topoľčany • 1. liga (SR)

Koniec zápasu. (20:38:01)

51:52
    Topoľčany dali gól!
    MICHAL KLUKA využíva ďalšiu presilovku a aj Buliš tak dostáva štvrtý gól.
    Asistencie: Filip Nemček a Michal Toman.

50:39
    Považská Bystrica – Lukáš Dubeň – dve plus desať minút za napadnutie oblasti hlavy a krku.

48:00
    Domáci pridávajú ďalší gól z hokejky JAROSLAVA NINÍKA, vôbec prvý v zápase z presilovej hry.
    Asistencie: Filip Nemček a Nino Szalay.

46:31
    Vzájomné vylúčenie, Považská Bystrica – Silvester Prášek – dve minúty za seknutie, navyše dve minúty za údery a Topoľčany – Martin Mihalik – dve minúty za údery. Topoľčany tak budú hrať presilovku.

45:00
    Považská Bystrica dala gól!
    TOMÁŠ KUBÍN zlomil Halovu nepriestrelnosť a zmaril jeho nulu.
    Asistencie: Filip Hudec a Lukáš Balušík.

41:30
    Topoľčany – Michal Šalka – dve plus desať minút za napadnutie oblasti hlavy a krku.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Strely na bránu v druhej tretine 19:13, priebežne 33:27.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

38:53
    FILIP NEMČEK upravuje už na 6:0!
    Asistencie: Marek Ryzák a Michal Toman.

35:33
    Po menšej potýčke sa opäť bude vylučovať vzájomným trestom.
    Topoľčany – Matúš Záborský a Považská Bystrica – Silvester Prášek – obaja dve minúty za údery.

35:19
    NINO SZALAY premieňa trestné strieľanie a zároveň tak po prvý raz prekonáva Buliša v bráne.

35:19
    Považská Bystrica – Lukáš Dubeň – nariadené trestné strieľanie za hákovanie.

32:32
    Maroša Mikoláša v bráne nahradil Peter Buliš.

32:32
    Štvrtá lajna sa postarala o štvrtý gól, DENIS MIHALIK je druhým dvojgólovým strelcom stretnutia!
    Asistencie: Matúš Záborský a Patrik Bosák.

29:22
    DENIS MIHALIK zvyšuje na takmer už bezpečný rozdiel troch gólov!
    Asistencie: Patrik Bosák a Matúš Záborský.

25:54
    Považská Bystrica prežila oslabenie, hrá v plnom počte.

23:54
    Krušné chvíle tentokrát prídu pre hostí, ktorí si zahrajú dlhé minúty v oslabení o dvoch hráčov.

Dominika Haršáni Handzušová

Branky a nahrávky: 12. Lipovský (Majerčík, Šedivý), 21. Lipovský (Kluka, Šedivý), 30. D. Mihalik (Bosák, Záborský), 33. D. Mihalik (Záborský, Bosák), 36. Szalay (TS), 39. Nemček (Ryzák, Toman), 48. Niník (Nemček, Szalay), 52. Kluka (Nemček, Toman) – 45. Kubín (Hudec, Balušík)

HC Topoľčany: Halo – Pavlíček, Bystričan, Perniš, Majerčík, Ryzák, Jar. Niník, Kudlej, Hain – Kluka, F. Šedivý, Toman – L. Káčer, Martin Mihalik, Mi. Šalka – A. Lipovský, F. Nemček, Szalay – Bosák, D. Mihalik, M. Záborský.
    HK 95 Považská Bystrica: Mikoláš (33. Buliš) – Nechala, Hriňa, Balušík, L. Dubeň, Prášek, Mravec, Kožúrik – Fi. Hudec, Zlocha ml., O. Valo – Rufati, P. Ligas, Švantner – Berák, Tužinský, T. Čičala – Kubín, Holák, Filo.

Rozhodčí: Mihaľov – Drblík, Vido