Žilina – Zvolen 3:2 (kon.) | Banská Bystrica – Skalica 5:0 (kon.) | Poprad – Košice 1:4 (kon.)
Nitra – Trenčín 4:2 (kon.) | Piešťany – Martin 4:0 (kon.)
ŠHK 37 Piešťany
4:0 (2:0, 1:0, 1:0)
HK VITAR Martin
sk Pátek 27.11.2015, 18:00 • Easton Aréna, Piešťany • Tipos Extraliga (SR)

54:39
    2 min. Filip (PIE), nedovolené bránenie.

50:47
    2 min. Tvrdoň (PIE), hákovanie.

Taktický faul, medzi kruhmi už napriahol Skladaný.

48:23
    Piešťany dali gól!
    Teraz už dostal PETER HREHORČÁK puk tak ako potreboval a sám pred bránkou ponad lapačku Filipa Orčíka asi už rozhoduje o víťazovi. To by sa Piešťany museli totálne zosypať. 4:0.

Asistencia: Tomčák, Tvrdoň

45:09
    2 min. Filip (PIE), držanie.

40:31
    Tibor Varga v šanci na bránkovisku, bol už ale asi moc blízko.

39:56
    Výborný Rybár likviduje šancu Tibora Vargu, ktorý dostal pred bránku ideálny puk. Rybár ukázal dobrý sklz a svojich podržal.

39:36
    2 min. Petráš (PIE), krosček.

34:05
    2 min. T. Varga (MAR), krosček

33:24
    Brňákova akcia na ľavom krídle, prihral pred bránu Tomčákovi, tomu ale ušiel puk.

31:26
    2 min. Kotaška (PIE), podrazenie.

30:31
    Ale aj skrátenú presilovku Havrani využívajú. Krížna prihrávka na pravý kruh a TOMÁŠ BRŇÁK príklepom do protipohybu gólmana zvyšuje na 3:0. Time out hostí.

Asistencia: Holovič

30:09
    Krásna Salijiho prihrávka spoza vlastnej bránky na modrú Giptersovi, jeho príklep Orčík neudržal, stihol sa ale zorientovať. Buly. A už presilovka Piešťan, skrátená.

28:46
    2 min. Galamboš (MAR), nedovolené bránenie.

Brejk 2 na 1, Holovič nabil Ručkayovi, toho vychytal Orčík. Ručkay bol ale faulovaný a tak sa sily zrovnajú.

27:58
    2 min. Gipters (PIE), seknutie.

Pekné sólo Rzavského, zákrok Rybára, ktorý tak aj dostal po lapačke, oplácajúci Gipters je ale jediný, kto si ide sadnúť. Čo sa divákom nepáči.

24:57
    Prvých 30 sekúnd nič, teraz ale veľký závar, korčule Matejku zabránili gólu.

24:27
    2 min. Murček (MAR), seknutie.

Pekná kombinácia Piešťan, na jej konci bol faulovaný Tvrdoň, ktorý tak nezakončil najpresnejšie. Mal na palici gól.

23:08
    Holovič vykúzlil jednu zo svojich prihrávkových lahôdok, z vlastného pásma poslal puk do jazdy Brňákovi, ten ale v blafáku do forhendu neuspel. Do poslednej chvíle akoby chcel ešte nahrávať, len nemal komu, tak skúsil blafák.

21:45
    2 min. Murček (MAR), vysoká hokejka.

21:03
    Tabaček dobre nastrelil puk do ohňa pred Rybárom, tam sa zorientoval T. Varga, gólmana domácich ale neprekonal.

19:43
    Jednoduché nahodenie na bránku od modrej, teč RICHARDA FILIPA a Piešťany vedú 2:0.

Asistencia: Belluš, Saliji

19:28
    Nacvičená presilovková kombinácia Havranov, na konci bol Gipters, ale pred bránkoviskom netrafil dobre puk a ležiaci Orčík ho zastavil. Buly.

18:44
    2 min. Trávniček (MAR), nedovolené bránenie.

15:47
    Brancis po po prenechaní puku od Salijiho strieľa z hranice pravého kruhu tesne vedľa.

15:00
    2 min. Petráš (PIE), vyhodenie puku.

14:49
    Chyba Jáchyma v rozohrávke, Pardavý ale s pukom naložil plano, z následného protiútoku bol blízko ku gólu Kokavec, sieť ale nerozvlnil.

11:22
    2 min. Rusina (MAR), nedovolené bránenie.

09:18
    Dobrá príležitosť Martinčanov, strela spomedzi kruhov do brány neprešla, ani následná dorážka.

08:09
    Orčíkovu rozohrávku po mantineli zachytil Holovič, prihrával pred bránku Tibenskému, ten ale dostal puk na päty a nemohol zakončiť.

07:05
    Galamboš sa dostal pred brankára pri pravej tyčke, otočkou chcel efektne predložiť Vargovcom pred prázdnu bránku, pekný úmysel, ale puk nenašiel ani jedného.

02:30
    Dobrá práca Salijiho pri mantineli, postrčil puk na os ihriska, kde sa najlepšie pri statickom bekovi zorientoval MARTIN BELLUŠ, a strelou popri lapačke gólmana otvára skóre. 1:0.

Asistencia: Saliji