Dortmund – Stuttgart 4:1 (kon.) | Leverkusen – Schalke 1:1 (kon.) | Augsburg – Wolfsburg 0:0 (kon.)
FC Augsburg
0:0 (0:0)
VfL Wolfsburg
Neděle 29.11.2015, 17:30 • SGL Arena, Augsburg • Německá Bundesliga • 14. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše. Já se s vámi tímto loučím a přeji vám příjemný zbytek dne. (19:23:52)

Dnešní utkání sledovalo v SGL Aréně 27 081 diváků!

Máme dobojováno, Augsburg uhrál cenný bod za remízu s Wolfsburgem! Ani ve druhém poločase jsme tak branku neviděli, nejblíže ke skórování byl tak ve Verhaegh, který ve 44. minutě trestuhodně netrefil branku Benaglia. Od 85. minuty navíc obdržel Dante druhou žlutou kartu a Vlci museli dohrávat v deseti.

90+2

90+2
    Projektil Raúla Bobadilly měl do sítě hodně daleko. Hrotový útočník Augsburgu byl sice v dobré pozici, ovšem mířil mimo.

90+1
    Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Alexander Esswein, přichází Piotr Trochowski.

90+1
    Nastavovat se budou dvě minuty nad rámec řádné hrací doby.

90
    Baier měl na noze rozhodnutí! Jeho závěrečná dělovka ovšem Diega Benaglia nepřekvapila, gólman Wolfsburgu ji v pohodě zneškodnil.

89
    V závěru utkání se u míče drží více fotbalisté Wolfsburgu, těm se však nedaří moc dostat se před branku Hitze a vystřelit.

88
    Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Vieirinha, přichází Sebastian Jung.

87
    Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Max Kruse, přichází Timm Klose.

86
    Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Dominik Kohr, přichází Jan Morávek.
    85. Červená karta po 2. žluté

85
    Dante po dost sporném zákroku obdržel druhou žlutou kartu a opouští tak hřiště o chvíli dřív! Bobadilla této situaci však dost přidal.

84
    Marwin Hitz opět předvedl další jistý zákrok a následným odkopem přesouvá hru na druhou stranu. Podaří se nějakému týmu ještě skórovat?

83
    Nicméně Daniel Caligiuri se chvíli na to provinil proti pravidlům a obdržel tak žlutou kartu.

82
    Daniel Caligiuri se zmocnil míče a okamžitě pálil zpoza vápna Augsburgu. Jeho projektil jen těsně minul klec domácího celku.

Karel Janeba

Branky:

Karty:   40. Bobadilla (AUG), 54. Ku (AUG), 60. Caiuby (AUG) – 44. Naldo (WOF), 66. Dante (WOF), 83. D. Caligiuri (WOF)   85. Dante (WOF)

Držení míče: 41 % : 59 %.
    Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 7:9. Rohy: 3:7. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 20:10.
    FC Augsburg: Hitz – Verhaegh, Callsen-Bracker, Klavan, Max – Kohr (86. Morávek), Baier – Esswein (90+1. Trochowski), Ku (75. Či Tong-won), Caiuby – Bobadilla.
    Náhradníci: Manninger – Stafylidis, Altintop, Morávek, Trochowski, Janker, Či Tong-won.

VfL Wolfsburg: Benaglio – Träsch, Naldo, Dante, Schäfer – Vieirinha (88. S. Jung), Arnold, Guilavogui – Schürrle, Dost (65. D. Caligiuri), M. Kruse (87. Klose).
    Náhradníci: Casteels – Bendtner, Klose, D. Caligiuri, S. Jung, Ricardo Rodríguez, Azzaoui.

Rozhodčí: Christian Dingert – Tobias Christ, Mark Borsch, Robert Kampka (všichni Německo)

Diváci: 27 081