Arnhem – Nijmegen 1:0 (kon.) | Zwolle – Ajax 0:2 (kon.) | Groningen – Den Haag 2:1 (kon.)
Utrecht – Heracles 4:2 (kon.) | Eindhoven – Alkmaar 3:0 (kon.)
FC Groningen
2:1 (0:1)
HFC ADO Den Haag
Neděle 29.11.2015, 14:30 • Euroborg • Nizozemská Eredivisie • 14. kolo

Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek dne. (16:29:41)

Fauly: 17:15.

Domácí Groningen nakonec poráží na svém stadionu Den Haag po obrovském náporu v samotném závěru utkání. O první branku se však postaral hostující Duplan. Ihned po přestávce si míč do vlastní sítě ztečoval Beugelsdijk a nakonec v poslední nastavené minutě se k míči po volném přímém kopu dostal Hoesen, který vystřelil domácím výhru.

90+5
    90+5. Danny HOESEN - 2:1

90+5
    Groningen právě vstřelil branku!
    Domácí to dokázali. V páté nastavené minutě se po volném přímém kopu prosazuje DANNY HOESEN a zajišťuje tak všechny body pro domácí tým.

90+4
    Derijck poslední nastavené minutě ještě podrazil protihráče a vidí žlutou kartu od rozhodčího.

90+3
    Hansen nyní zdržoval s rozehrávku a vidí žlutou kartu.

90+2
    Hansen nyní skvěle přečetl situace a vyběhl mimo vápno, aby odkopl dlouhou přihrávku na volného Rusnáka.

90+1
    Rozhodčí nastavuje v druhém poločase čtyři minuty.

90
    Volný přímý kop domácí se neujal. Ve vápně si míč zpracoval Malone a odpaluje ho co nejdál to jde.

89
    Meijers skluzem dohrál soupeře a vidí žlutou kartu.

88
    Znovu faulující Marengo. Útočník hostů se svalil na protihráče a rozhodčí píská faul na povaleného Burneta.

86
    Hosté to ještě zkoušejí. Do přihrávky Alberga se vložil Larsen a bere hostům míč. Larsen však také o míč rychle přichází kvůli nepřesné přihrávce na Rusnáka.

85
    Marengo si pomohl faulem ve vápně soupeře a nemůže pokračovat ve svém útoku dál.

84
    O střelu na zadní tyč se pokusil Rusnák. Jeho nepřesná střela končí daleko od branky a Hansen nemusí zasahovat.

83
    Střídání v týmu FC Groningen: ze hřiště odchází Hedwiges Maduro, přichází Kasper Larsen.

82
    Kappelhof taktickým faulem na středu hřiště zastavil útok hostů a dostává žlutou kartu.