Anderlecht – Leuven 3:2 (kon.) | Mechelen – Club Brugge 1:4 (kon.) | Westerlo – Oostende 0:1 (kon.)
YR KV Mechelen
1:4 (1:0)
Club Brugge KV
Neděle 29.11.2015, 14:30 • Argos Oil Stadion Achter de Kazerne • Belgická Jupiler Pro League • 17. kolo

Ze začátku druhého poločasu to vypadalo, že Mechelen by mohl udržet těsný náskok a třeba i urvat 3 body. V 67. minutě ale začala chvilka Jelle Vossena, který otáčí utkání. Následně ho doplňují i spoluhráči a Bruggy vyhrávají 4:1. Pokračují tak ve vítězné šňůře. Nic na tom nemění ani červená karta z poslední minuty. Club Brugge KV ztrácí na první místo 2 body. (16:28:04)

90+3

90+1
    Vyloučení už ale výsledek neovlivní. Bruggy výhru v nastavení snadno ubrání.

90
    Zbytečně se nechává vyloučit v závěru obránce Denswill. Mechelen bude zahrávat přímý kop z 25ti metrů.

89
    Střídání v týmu Club Brugge KV: ze hřiště odchází Diaby, přichází Bolingoli Mbombo.
    88. Hans VANAKEN - 1:4

88
    Bruggy právě vstřelily branku!
    HANS VANAKEN si počínal velmi drze v pokutovém území. Ale přineslo to ovoce, na dvakrát dostává míč do branky.

86
    Utkání kontroluje hosté ideálně, drží si míč na svých kopačkách.

84
    Mechelen tři obdržené góly pochopitelně zaskočili. Teď nejsou schopni předvést dobrý útok.

82
    A Bruggy už si zápas pohlídají. I trenér je z lavičky gestikulací uklidňuje.
    79. Tuur DIERKX - 1:3

79
    Vossen mohl dokonat hattrick. Jeho střelu ovšem Gillet vyráží na zadní tyč, kde doráží TUUR DIERKX. Obrat je dokonán.

76
    Střídání v týmu YR KV Mechelen: ze hřiště odchází Matthys, přichází Paulussen.

74
    Střídání v týmu Club Brugge KV: ze hřiště odchází Izquierdo, přichází Dierkx.
    73. Jelle VOSSEN - 1:2

73
    Střídající hráč je hrdinou posledních minut. JELLE VOSSEN dává druhý gól. Nyní měl snadnou práci, dostal přihrávku na penaltu před odkrytou branku.