Saint-Étienne – Guingamp 3:0 (kon.) | Bordeaux – Caen 1:4 (kon.) | Marseille – Monaco 3:3 (kon.)
AS Saint-Étienne
3:0 (0:0)
EA Guingamp
Neděle 29.11.2015, 14:00Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 15. kolo

Tímto se s vámi loučím a budu se na vás těšit u některého z dalších onlajnů. (16:01:43)

V právě skončené utkání jsme sledovali vyrovnaný první poločas, ale v tom druhém už přebrali taktovku domácí hráči, kteří proměnili tři šance a zvítězili. Guingamp měl dvě velké příležitosti v prvním poločase, ale nedokázal je proměnit, a tak si do tabulky body nepřipíše.

90+6
    90+5. Nolan ROUX - 3:0

90+5
    Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
    Valentin Eysseric dostal míč do pokutového území, kde patičkou našel NOLANA ROUXE, jehož přízemní pokus končí u zadní tyče.

90+3
    Briand se hnal sám na brankáře, jenže těsně před tím si pomohl v souboji přistrčením, a tak je jeho útok zastavený.

90+1
    K postranní čáře přichází čtvrtý sudí, jenž ukazuje, že se bude hrát šest minut nad rámec normální hrací doby.
    90. Červená karta po 2. žluté pro Bayala Salla

90
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Moustapha Bayal Sall (AS Saint-Étienne). Domácí obránce trefil soupeře loktem do obličeje a jde pod sprchy.

90
    Běží poslední minuta základní hrací doby a navíc si Guingamp vybojoval přímý kop z výborné pozice.

88
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Romain Hamouma, přichází Vincent Pajot.
    87. Valentin EYSSERIC - 2:0

87
    VALENTIN EYSSERIC poslal brankáře na druhou stranu a proměňuje pokutový kop. Pro Saint-Étienne přichází uklidnění a dnešní utkání zvládne.
    86. Penaltový zákrok

86
    Lévêque v pokutovém území fauloval Hamoumu a je odpískán pokutový kop!

84
    EA Guingamp kombinuje na polovině soupeře a snaží se o vyrovnání. Jenže recept na domácí obranu zatím nemůže najít.

83
    Bayal Sall si v osobním souboji s Briandem počínal zkušeně a hostujícího útočníka o míč obral. Ten se záhy rozčiluje, že mu byl odpískán navíc útočný faul.

82
    Domácí trenér připravil další střídání, které přijde na řadu při dalším přerušení hry.

82
    Nill De Pauw se prezentuje hned útočným faulem, a tak se k míči vrací domácí.

Michal Luxa

Branky: 52. Hamouma (Maupay), 87. Eysseric (pen.), 90+5. Roux (Eysseric)

Karty:   26. Eysseric (SET), 43. Bayal Sall (SET), 69. Ruffier (SET) – 38. Dembélé (GUG), 45+2. Salibur (GUG), 52. Sankharé (GUG)   90. Bayal Sall (SET)

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 10:6. Střely mimo: 2:8. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 24:18.
    AS Saint-Étienne: Ruffier – Pierre-Gabriel (61. Polomat), Perrin, Bayal Sall, Assou-Ekotto – Clément, Lemoine – Monnet-Paquet, Eysseric, Hamouma (88. Pajot) – Maupay (68. Roux).
    Náhradníci: Moulin – Polomat, Cohade, Pajot, Brison, Bahebeck, Roux.

EA Guingamp: Lössl – Jacobsen, Kerbrat, Sorbon, Lévêque – Regis Coco (72. Benezet), Diallo, Sankharé, Salibur (81. De Pauw) – Briand, Dembélé (72. Privat).
    Náhradníci: Guivarch – Privat, Cardy, De Pauw, Benezet, Angoua, Giresse.

Rozhodčí: Buquet – Gringore, Debart