Tottenham – Chelsea 0:0 (kon.) | West Ham – West Brom 1:1 (kon.) | Norwich – Arsenal 1:1 (kon.)
Liverpool – Swansea 1:0 (kon.)
West Ham United
1:1 (1:0)
West Bromwich Albion
Neděle 29.11.2015, 15:05 • Upton Park, London • Anglická Premier League • 14. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše, a tak Vám přeji příjemný zbytek nědělního podvečera. U sledování dalších online přenosů na počtenou! Loučí se s Vámi Daniel Kinc. (17:13:49)
    Sražená rána Rickieho Lamberta rozhodla o dělbě bodů! Útočník hostí okomentoval druhou půli: "Hráli jsme skvěle, jsem trochu zklamaný, že jsme nevyhráli. Zasloužili jsme si vyhrát."

Držení míče: 61 % : 39 %.
    Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 8:4. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 15:15.

Utkání je u konce! Hosté dokázali ve druhé půli vyrovnat již v 50. minutě, když střelu Lamberta nešťastně tečoval Winston Reid a míč zamířil do protipohybu Adriána. Poté měly oba celky ještě několik šancí, nicméně všechny zůstaly nevyužity a oba celky si tak dělí po jednom bodu za remízu 1:1, která, nutno dodat, tomuto utkání po vyrovnaném průběhu, sluší.

90+5

90+4
    Tomu se ale přímý kop příliš nevyvedl, za odraženým míčem míří Moses.

90+4
    K míči se staví obránce Cresswell...

90+3
    A šance tu bude! Lanzini byl faulován Yacobem těsně za vápnem a bude z toho hodně nadějný volný přímý kop pro celek z Londýna!

90+2
    Oba celky hrají v nastavení hodně aktivně, u míče jsou nyní znovu domácí, kteří míří do jedné z posledních útočných akcí.

90+1
    McLean mířil na druhé straně za dlouhým pasem, ani ve skluzu ale nedokázal míč usměrnit za záda Adriána.

90
    Budou se nastavovat 4 minuty!

89
    To byla šance, panečku! Domácí mohli rozhodnout o výhře, když po zmatcích v obraně hostů se k vysokému míči dostal kousek za vápnem Moses, ale jeho křižný volej z první jen lehce minul levou tyč branky West Brom!

88
    Antonio po autu Jenkinsona nakonec pod tlakem dokázal odcentrovat, jeho pas ale rychle odvrátil odkopem do zámezí Evans.

87
    Moses se pěknou zasekávačkou na levé straně uvolnil k centru, jeho následný pas mířil pouze do rukavic brankáře Myhilla, který bleskově rozehrává.

86
    Při dalším útočném snažení The Baggies přehnal svoje útočné ambice McLean, jenž poslal k zemi jednoho z obránců a West Ham bude rozehrávat.

85
    Poslední minuty nabízejí hodně neurovnanou hru, hosté jsou aktivnější, nicméně domácí se zatím dobře brání.

84
    Jenkinson nejprve dokázal obejít McLeana, ale následně přišel po nepřesné kličce o míč u levé postranní čáry.

83
    Skvělou možnost měl ve skrumáži před brankou Carroll, který ale nedokázal propálit z prví hradbu těl před sebou!

82
    Střídání v týmu West Ham United: ze hřiště odchází Zárate, kterého nahrazuje Antonio.