Chabarovsk – Jekatěrinburg 2:1 (kon.) | Vladivostok – Chanty-Mansijsk 4:3 (kon.) | N.Novgorod – Novosibirsk 3:2 (2:0 po s.n.)
Minsk – Novokuzněck 5:4 (1:0 po s.n.) | Petrohrad – Čeljabinsk 3:2 (po pr.) | Spartak Moskva – Nižněkamsk 3:5 (kon.)

Petrohrad právě vstřelil branku!
    Domácí v prodloužení rychle rozhodují! Ilja Kovalčuk nejprve v útočném pásmu vybojoval kotouč a o chvíli později hezky našel ALEXANDERA KADĚJKINA, který se z první trefil mezi betony Demčenka. Asistence: Jegor Jakovlev a Ilja Kovalčuk.

51:12
    Ilja Kovalčuk je vyloučen a Traktor tak bude hrát přesilovku.

45:03
    Zahrozili také hosté. Kručinin našel na zadní tyči najíždějícího Čistova, který trefil brankovou konstrukci!

44:06
    Až před branku se natlačil Koskiranta! Demčenko nechal beton u tyčky a puk za jeho záda neprošel.

40:18
    Domácí Vjačeslav Vojnov je vyloučen za podražení. Traktor si zahraje přesilovku.

38:54
    Dadonov připravil šanci pro Guseva, který z voleje těsně minul
    Vadim ŠIPAČJOV - 2:2

31:20
    Tak tohle byla paráda v podání Ilji Kovalčuka! Domácí kapitán na modré naznačil střelu, ale místo ní našel křížným pasem VADIMA ŠIPAČJOVA, který trefil z první odkrytou branku, přestože už byl v poměrně ostrém úhlu – 2:2. Asistence: Nikita Gusev a Ilja Kovalčuk.

30:44
    Domácí budou hrát přesilovku 5 na 3! Filip Novák dostává trest na 5 minut + do konce utkání za to, že koncem hole píchl Guseva! Trest odsedí Gubarev.

29:34
    Za hákování je vyloučen hostující Semjon Kokujov.
    Maxim JAKUCEŇA - 1:2

27:33
    Čeljabinsk právě vstřelil branku!
    Nedáš – dostaneš! Z rychlého protiútoku se prosadil MAXIM JAKUCEŇA – 1:2.

27:20
    Joakim Lindström dostal přihrávku do ideální střelecké pozice, Demčenka však z mezikruží nepřekonal!

24:41
    Konstantin Klimontov sestřelil Rukavišnikova a dvě minuty si posedí na trestné lavici.

17:27
    Čudinovova pumelice od modré jen těsně minula tyčku hostující klece!

16:19
    Vyloučeným hráčem je hostující Andrej Pervyšin. Petrohrad bude hrát přesilovku.

11:46
    Máme tu vyloučení na obou stranách za hrubost. Na trestné sedí domácí Vjačeslav Vojnov a na druhé straně Filip Novák. Hraje se 4 na 4.
    Jarno KOSKIRANTA - 1:1

10:35
    Je srovnáno! Střelu Ketova vyrazil Demčenko jen před sebe a JARNO KOSKIRANTA puk dorazil do odkryté poloviny klece. Asistence: Joakim Lindström a Jevgenij Ketov.
    Alexej PETROV - 0:1

04:10
    Hosté jdou do vedení! ALEXEJ PETROV nahodil od modré kotouč na branku a Koskinen vůbec nic neviděl. Letící puk ještě možná tečoval Martin Růžička, ale jako střelec branky je zatím uváděn Petrov. Asistence: Alexander Šarov a Semjon Afonasjevskij.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 11. Koskiranta (Lindström, Ketov), 32. Šipačjov (Gusev, Kovalčuk), 61. Kadějkin (Jakovlev, Kovalčuk) – 5. Petrov (Šarov, Afonasjevskij), 28. Jakuceňa

SKA Petrohrad: Koskinen (Ježov) – Vojnov, Jakovlev, Čudinov (A), Bělov, Zubarev, Rukavišnikov, Judin – Kovalčuk (C), Burdasov, Kadějkin – Šipačjov (A), Dadonov, Gusev – Lindström, Koskiranta, Ketov – Arťuchin, Kablukov, Chochrjakov.
    Traktor Čeljabinsk: Demčenko (Francouz) – Novák (C), Pervyšin, Quint, Denisov. Šinin, Klimontov, Petrov (A), Žuldikov – Rybakov, Glinkin (A), Jakuceňa – Pestunov, Čistov, Kručinin – Gubarev, Osnovin, Kokujov – Růžička, Šarov, Afonasjevskij.

Rozhodčí: Buturlin, Sergejev – Kučava, Novikov