Spišská N. Ves – Humenné 3:2 (kon.) | Trnava – Detva 6:3 (kon.) | Michalovce – Senica 5:4 (1:0 po s.n.)
Topoľčany – Bardejov 0:4 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Pov. Bystrica 6:3 (kon.) | Nové Zámky – Prešov 2:3 (kon.)
HK Gladiators Trnava
6:3 (2:0, 3:1, 1:2)
HK Detva
sk Pátek 04.12.2015, 17:00 • Zimný štadión Trnava • 1. liga (SR)

59:20
    Trnava dala gól!
    Domáci získali puk a ROMAN JURÁK strieľa do prázdnej brány.
    Asistencie: Dávid Schmidt a Jozef Reho.

58:28
    Detva dala gól!
    Hostia využívajú nesúrodosť Trnavy pri jej presilovej hre, BRANDEN PARKHOUSE tečom zblízka dvihol strelu Grahama do vinkla.
    Asistencia: David Graham.

56:33
    Trnava – Miroslav Hála – dve minúty za seknutie. Jeho trest odsedí Kirill Domaev.
    Detva – Patrik Fekiač – dve minúty za držanie.

56:33
    Zatiaľ je jasný trest v hre pre Sládka, jeho atak na mladého hráča by tak mala riešiť disciplinárna komisia. Po nechutnom pichnutí v Bardejove je to druhý vyšší trest v druhom zápase po sebe a vyvstáva preto otázka, prečo hráč, ktorý je známy svojimi excesmi, dostáva príležitosť ukázať nové a nové spôsoby ako ublížiť protihráčom.

54:02
    Domaev sa krásne preštrikoval pred bránu, blafákom položil Polca na ľad a puk postrčil pred seba na Ševčíka, ktorému stačilo dvihnúť puk, ale netrafil vinkel.

45:41
    Detva – Iľja Busilko – dve minúty za podrazenie.
    Trnava – Michal Hutár – dve minúty za filmovanie pádu.

42:21
    BRANDEN PARKHOUSE bol v správny čas na správnom mieste a stačilo mu zblízka trafiť puk, prekonáva Hálu cez betón a znižuje na 5:2!
    Asistencie: David Graham a Dominik Kanaet.

41:31
    Trnava – Peter Barinka – dve minúty za podrazenie.

38:32
    Detva – Peter Lunter – dve minúty za seknutie.
    Jakub Predajniansky nesúhlasí s rozhodcom, dáva to jasne najavo a dostáva dve minútu za nešportové správanie. Keďže na trestnej už sedí dosť hráčov, jeho trest sa odloží.

38:00
    Detva – Adrián Mačkovič – dve minúty za nedovolené bránenie v hre.

35:54
    Detva – Jozef Sládok – dve plus dve minúty za hrubosť. Dve minúty trestu odsedí Blaško.
    Trnava – Michal Imrich – dve minúty za hrubosť. Trnava bude hrať presilovú hru.

34:53
    Buda sa sotva usadil na trestnej, domáci si rozohrali puk a ROMAN JURÁK ho trefou posiela preč.
    Asistencie: Marek Hronec a Dávid Schmidt.

34:43
    Detva – Slavomír Buda – dve minúty za seknutie.

32:13
    Trnava – Michal Imrich – dve minúty za krosček.

29:10
    Polca okamžite zdraví strelou Čunderlík, brankár nepripravený takmer zazmätkoval, ale podarilo sa mu puk udržať pred sebou.

28:54
    Dobrá prihrávka síce sklepnutá súperom na ľad, ale MARTIN BARAN sa chopil puku a mal voľnú cestu k bráne. Bez mihnutia oka puk poslal do vinkla.
    Asistencie: Kirill Domaev a Samuel Ševčík.

27:47
    Srnka naznačil blafák a vystrelil mimo bránu.

27:47
    Trnava – nahlásený Roman Jurák – nariadené trestné strieľanie po podrazení.

27:47
    Srnka výborne ušiel, ale puk mu vypichol Hála hokejkou a z môjho pohľadu Srnka sa v snahe preskočiť hokejku hodil o zem, je možné, že o tú hokejku zakopol. Hlavný rozhodca nariadil trestné strieľanie. Hlásené je Jurákovi, ktorý však pri Srnkovi ani nebol, zrejme ide o chybu a má to byť Hronec.

25:57
    Detva – Ivan Zorvan – dve minúty za podrazenie.

25:25
    MICHAL HUTÁR si otvára strelecký zápis u seniorov podarenou trefou od modrej čiary, ktorou prekvapil Korytára a vracia domácim dvojgólové vedenie.
    Asistencie: Dávid Schmidt a Roman Jurák.

23:45
    MARTIN HAJNIK sa otočil poza bránu, nalákal tak Hálu k pravej žrdi a brankár sa nestihol presunúť k ľavej, kde chýbal na strelu, je znížené, 2:1!
    Asistencie: Ivan Zorvan a Branislav Srnka.

21:34
    Obrovská šanca pre hostí na zníženie, Busilko netrafil puk po prihrávke z uhla, ale spoza neho to skúsil Kanaet a puk tesne obletel hornú žrď Hálovej brány!

18:37
    Obrovská šanca po chybnej rozohrávke hostí, Baran mal puk na hokejke a Korytár sa ešte len vracal do brány. Napokon to stihol a strelu vyrazil lapačkou.

17:00
    Trnava – Slavomír Maury – dve minúty za zdržiavanie hry; vyhodenie puku z hracej plochy.

14:42
    Teraz už to vyšlo po výbornej prihrávke Hajnikovi, ale Hálu po individuálnom prieniku neprekonal.

11:08
    Trnava – Andrej Mrázik – dve minúty za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou.

10:36
    Strelu Reha od modrej čiary Korytár vyrazil pred seba a z následných dorážok bol úspešný MARTIN KOVAĽ.
    Asistencie: Marek Hronec a Roman Jurák.

09:58
    Detva – Dominik Jendroľ – dve minúty za držanie.

09:20
    Čunderlík sa po návrate na ľad zapojil do hry, Barinkovu prihrávku krásne poslal pred bránu a Glemba mal pred sebou odkrytú bránu! Puk mu ale nesadol a než si ho spracoval, Korytár sa stihol presunúť a vyraziť jeho strelu.