Třinec – Olomouc 1:4 (kon.) | Plzeň – Chomutov 4:0 (kon.) | Kometa Brno – Zlín 1:2 (kon.)
Liberec – K. Vary 7:1 (kon.) | Mountfield HK – Pardubice 4:1 (kon.) | Sparta – Mladá Boleslav 4:3 (kon.)
Litvínov – Vítkovice 3:1 (kon.)
HC Kometa Brno
1:2 (0:1, 0:1, 1:0)
Berani Zlín
Neděle 06.12.2015, 15:30 • DRFG Arena, Brno • Tipsport extraliga • 26. kolo

54:09
    Tak to bude hodně zajímavé. Modrobílí si zahrají další početní převahu a mohou vyrovnat. Dvě minuty za nedovolené bránění obdržel Dalibor Řezníček. Velká šance na srovnání.

51:22
    Pátá přesilová hra pro domácí celek. Dvě minuty za podražení obdržel Marek Matějíček.

45:31
    Přesilová hra pro Kometu. Dvě minuty za zdržování hry obdržel Jiří Ondráček poté, co vyhodil puk z obranného pásma do hlediště.

41:48
    Na začátku třetí třetiny si zahrají hokejisté Zlína první přesilovou hru. Dvě minuty za faul loktem obdržel kapitán brněnské družiny Leoš Čermák.

35:43
    Kometa může složit reparát za dvě nevyužité přesilovky. Dvě minuty za podražení obdržel Ondřej Veselý.

33:27
    Němec se dostával do dobré šance, předtím, než se pokusil zakončit, byl faulován Tomáš Žižka, který dostal dvouminutový trest za hákování. Druhá přesilovka pro domácí.

28:16
    Tak přece jen rozhodčí vylučují. Prvním potrestaným hráčem tohoto utkání je Roman Vlach, který dostal dvě minuty za hru vysokou holí. Kometa si tak zahraje první přesilovou hru utkání. Atmosféra v DRFG Areně je nyní hodně zjitřená.

Václav Petrů

Branky a nahrávky: 53. Kaberle (Hruška, Kováčik) – 14. Štumpf (Vlach), 26. Maruna (Kubiš, Ondráček)

HC Kometa Brno: Falter (Vejmelka) – Kuboš, Kaberle, Dujsík, Hanzlík, Kováčik, Malec – Ostřížek, Hruška, Němec – Káňa, Čermák (C), H. Zohorna – Burian, Koreis, Vondráček – Mrázek, Dočekal, Svoboda – R. Zohorna.
    Berani Zlín: Kašík (Štůrala) – Kotvan, Marušák, Žižka, Matějíček, Urbanec, Řezníček – Říčka, Holík, Bukarts – Kubiš, Maruna, Ondráček – Veselý (C), Vlach, Štumpf – Sýkora, Cibák, Šťastný.

Rozhodčí: Fraňo, Kaukokari (FIN) – Lhotský, Svoboda