Kometa Brno – HC Plzeň 5:4 (2:0 po s.n.) | Mladá Boleslav – Č. Budějovice 1:5 (kon.)
BK Mladá Boleslav
1:5 (1:2, 0:0, 0:3)
HC Motor České Budějovice
Čtvrtek 10.12.2015, 18:00 • ŠKOENERGO Aréna • DHL Extraliga juniorů • 27. kolo

To je pro dnešek vše, příjemný zbytek večera. U onlajnů se těším opět za několik hodin. Zítra v 15:00 vypukne v Mladé Boleslavi předposlední utkání základní části NOEN Extraligy staršího dorostu, u tohoto klání se tedy těším na počtenou. (20:12:35)

Dlouho to vypadalo na vyrovnanou bitvu do posledních chvil. V závěrečné třetině ale domácí propadli, a hosté si tak odváží možná poněkud překvapivě tři body z Mladé Boleslavi.

59:18
    České Budějovice právě vstřelily branku!
    Debakl pro Bruslařský klub je dokonán. Výhru Motoru ještě více upravil RADEK PROKEŠ. Asistence: Jakub Šuhaj.

58:22
    Jan Prokop (MBL) – 2+2 minuty za vysokou hůl.

55:36
    Na ledové ploše to vře. Jakub Planý (MBL) vyfasoval 2 minuty za hrubost a na druhé straně vyfasoval 2+2 minuty taktéž za hrubost Marek Sloboda (CEM).

55:15
    Motor potvrzuje svou výhru a hlavně zisk třech bodů zásluhou RADKA PROKEŠE. Asistence: Dominik Točík, Tomáš Guman.

48:25
    Jihočeši využívají další početní výhodu v tomto utkání. Prosadil se DANIEL KLINECKÝ. Asistence: Radek Prokeš, Tomáš Guman.

47:38
    Další trest na straně Bruslařského klubu! Matěj Hes (MBL) dostal dvě minuty za vražení na hrazení.

46:47

44:47
    Jakub Planý (MBL) byl potrestán dvěma minutami za hákování.

43:14

41:14
    Michal Michal (CEM) – dvě minuty za podražení.

40:06

40:01

Druhá třetina skončila oproti té úvodní paradoxně bezbrankově. Nejspíše tedy rozhodne ta poslední, jejíž začátek už netrpělivě očekáváme.

40:00

38:06
    Michal Michal (CEM) dostal dvě minuty za sekání. Dokáží domácí chvíli před koncem prostředního dějství vyrovnat?

Vojtěch Drbohlav

Branky a nahrávky: 11. Planý (Prokop, Pořízek) – 5. Guman (Doktor, Prokeš), 9. Guman, 49. Klinecký (Prokeš, Guman), 56. Prokeš (Točík, Guman), 60. Prokeš (Šuhaj)

BK Mladá Boleslav: Marek (Kořínek) – Mašek, Mattis, Hes, Tůma, Žalud, Marček, Červinský – Průšek, Prokop, Pätoprstý, Rypar, Borovec, Ďurač, Pořízek, Planý, Veselý, Sedmík, Motloch
    HC Motor České Budějovice: Kváča (Spáčil) – D. Svoboda, Farka, Matoušek, Klinecký, Michal, Radoš – Fencl, Doktor, Šuhaj, Sloboda, Marcilis, Točík, Šulek, Guman, Prokeš, Pixa, Panáček, Bárta

Rozhodčí: Hrubý – T. Svoboda, Maštalíř