Kometa Brno – HC Plzeň 5:4 (2:0 po s.n.) | Mladá Boleslav – Č. Budějovice 1:5 (kon.)
po s.n. (2:0)
HC Kometa Brno
5:4 (3:2, 0:1, 1:1 - 0:0)
HC Plzeň 1929
Čtvrtek 10.12.2015, 16:40 • Sportcentrum Lužánky • DHL Extraliga juniorů • 28. kolo

Konec zápasu. (19:14:21)

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Kometa Brno.

Střelec rozhodujícího nájezdu je DOMINIK POKORNÝ.

2. série
    2:0
    Robert Havlát svůj nájezd proměnil po krásné forhendové kličce.

2. série
    1:0
    Kapitán Krliš také nepřekonal Dostála.

1. série
    1:0
    Dominik Pokorný se trefil mezi nohy brankáře.

1. série
    0:0
    Šimon Petráš nepřekonal Dostála.

Samostatné nájezdy začínají.

Omlouváme se. Zřejmě po první třetině střídala Plzeň brankáře. Mezi tyče se postavil Ondřej Kuchař, který bude chytat i nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:50
    Hosté měli na holi vyrovnání, když Kaňák přihrával Vracovskému, který z mezikruží netrefil bránu.

64:00
    Hraje se poslední minuta prodloužení.

63:55
    Další pomalou střelu likviduje Dostál. Tentokrát je to střela Polívky.

63:08
    Nahození Kaňáka zachytil Dostál.

61:30
    Hosté hrají v plném počtu.

60:36
    Kapitán hostí Krliš osvobozuje své mužstvo vyhozením puku ze třetiny.

60:01

Třetí třetina je za námi. V této třetině dokázali domácí smazat vedení hostí a jdeme tedy do prodloužení ! Kometa bude začínat v početní převaze čtyři proti třem.

60:00

Oddechový čas pro domácí.

Štěpán Bumba

Branky a nahrávky: 10. Zábranský (Pokorný), 13. Dvořák (Kupčík, Pokorný), 17. Grünwald (Dvořák, Zábranský), 58. Kratochvíl (Dvořák, Kupčík), rozh. náj. Pokorný – 7. Krliš (Suchý, Walter), 15. Vlček (Vavřička), 32. Suchý (Chalupa, Polata), 50. Kokoška (Walter, Krliš)