Vsetín – Olomouc 9:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Mladá Boleslav 0:2 (kon.) | K. Vary – Kladno 4:3 (2:1 po s.n.)
Žďár n/S – Kometa Brno 4:1 (kon.) | Pardubice – Mountfield HK 2:1 (kon.) | Třinec – Vítkovice 2:4 (kon.)
Písek – Ústí n/L 1:7 (kon.) | Slavia – Plzeň 1:4 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
2:1 (0:0, 2:0, 0:1)
Mountfield HK
Čtvrtek 10.12.2015, 16:45 • Tipsport arena • ELIOD extraliga mladšího dorostu • 4. kolo

Konec zápasu. Vyrovnaný zápas pro sebe rozhodlo Dynamo ve druhé třetině dvěma vstřelenými brankami, ač v prostředním dějství prohrálo na střely 10:5. Celkově to bylo ale na střelecké pokusy 30:29, hodně se vytáhl gólman Tomáš Vlk. (18:50:29)

59:50
    Je to jasné: Dynamo vyhodilo a poprvé v sezoně zdolá Hradec Králové.

59:30
    Hradec Králové se až v samotném závěru dostává do pásma Dynama a odvolává brankáře.

58:42
    Dynamo vybojovalo buly v obraně Mountfieldu HK. To bude následovat po oddechovém času domácích.

58:00
    Začaly poslední dvě minuty třetí třetiny, hosté se nemohou dostat do pásma Dynama.

55:27
    Utkání sleduje 100 diváků.

54:00
    Pardubice se snaží hrát co nejdále od brankáře Vlka, to se jim daří.

52:57
    Hosté jsou kompletní.

51:33
    Domácí se sice usadili v pásmu Mountfieldu, ale ten zatím velmi dobře brání v čele s gólmanem Dvořákem.

50:57
    Dynamo má výhodu přesilové, za držení je vyloučen hostující Tadeáš Jakubec.

45:21
    Hosté se snaží aktivně napadat pardubickou rozehrávku a hnát se za vyrovnáním. Dynamo si ale zatím s rychlým přístupem soupeře ví rady a dokáže dostávat kotouče z pásma.

42:35
    Hradec právě vstřelil branku!
    Důraz! Přesně tohle slovo vystihuje cestu za snížením Mountfieldu. Hosté se nastěhovali k pardubickému brankovišti a puk doslova protlačil za ležícího Vlka DAVID VOŇKA. Asistence: Štěpán Růta a Tadeáš Jakubec.

41:02
    Pardubice špatně střídaly, Hradec Králové má výhodu přesilové hry.

40:01

40:00
    Druhá třetina skončila. Domácí Pardubice vedou po čtyřiceti minutách hry nad Hradce Králové 2:0, oba góly obstaral Matěj Blümel v přesilovkách. Třetí třetina začne zhruba v 18.20 hodin.

39:25
    Po potyčce v závěru druhé třetiny má Mountfield HK početní výhodu, z pardubické strany jsou vyloučeni Václav Leder za krosček a Matěj Blümel za hrubost, v dresu Hradce Králové pyká Vojtěch Síla za hrubost.

38:48
    Pokus o odpověď Mountfieldu HK teď lapačkou zastavil Tomáš Vlk.

38:21
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Pardubický kapitán se podruhé raduje v přesilovce, domácí tak vedou 2:0. Po nahrávce od Martina Kostky se dostal v kruhu do gólového zakončení MATĚJ BLÜMEL. Asistence: Martin Kostka.

37:19
    František Řehák se provinil podražením a Dynamo má další výhodu přesilové hry.

Jan Hrabal

Branky a nahrávky: 27. Blümel (Sýkora), 39. Blümel – 43. Voňka (Růta, Jakubec)

HC Dynamo Pardubice: Vlk (Klas) – Dubovči, Hybeš, Leder, Oliva, Pejzl, Secký, Sýkora – Blümel, Bucek, Hricuš, Chára, Koffer, Kostka, Mazura, Rohlík, Rozlílek, Svatoš, Šír, Zeman.
    Mountfield HK: Dvořák (Novotný) – Duben, Klodner, Krištof, Kynčl, Řehák, Voňka – Jakubec, Jušta, Morong, Pokorný, Poppel, Růta, M. Síla, V. Síla, Šedivý, Vaňát.

Rozhodčí: Veselý – Budínský, Řezníček