Havlíčkův Brod – Pardubice 3:4 (kon.) | Opava – Olomouc 6:10 (kon.) | Liberec – Mladá Boleslav 1:3 (kon.)
Č. Budějovice – HC Plzeň 2:4 (kon.) | K. Vary – Chomutov 1:3 (kon.) | HC Litvínov – Sparta 5:6 (0:1 po s.n.)
Vítkovice – Havířov 4:1 (kon.) | Mountfield HK – Letňany 2:1 (kon.) | Zlín – Poruba 16:0 (kon.)
BK Havlíčkův Brod
3:4 (1:2, 1:1, 1:1)
HC Dynamo Pardubice
Sobota 12.12.2015, 12:00 • ZS Kotlina • Extraliga staršího dorostu • 28. kolo

49:02
    Michalu Machačovi utekl v levém kruhu puk a Tomáš Kulich jej raději podržel pod vyrážečkou. Pak se strhla menší strkanice, za což jsou vyloučeni Michal Machač (PCE) a Jiří Kopic (HBR) shodně na 2 minuty za hrubost.

31:25
    David Michálek ukázal svoji rychlost a dravost, když se tlačil dopředu po levé straně. Matouš Boček (PCE) aby zabránil pohromě, sáhl po podražení a je za to vyloučen na 2 minuty.

28:04
    Teď si pro změnu přesilovou hru zahraje Dynamo, Jiří Kopic (HBR) je vyloučen na 2 minuty za sekání.

24:25
    Dlouho jim to ale nevydrželo, Matěj Štefka (PCE) je vyloučen na 2 minuty za sekání.

22:13
    Bruslařům se brzy naskýtá početní výhoda, na trestnou lavici míří Samuel Rudy (PCE) na 2 minuty za držení hole.

12:54
    Hosté se ve vlastním oslabení řítili do přečíslení a David Michálek (HBR) zatáhl za záchranou brzdu a je vyloučen na 2 minuty za podražení.

11:26
    Domácí mají šanci vyrovnat v přesilové hře, Dynamo dostává trest za příliš mnoho hráčů na ledě, trest odpyká Viktor Martínek (PCE).

Milan Sochor

Branky a nahrávky: 11. Michálek (Zdeněk), 39. Králíček (Hendrych), 57. Michálek (Beran, Hrabaň) – 7. Zadina (Šeliga), 10. Petrus (Machač, Zadina), 30. Boček (Machač, Zadina), 60. Zadina (Boček)

BK Havlíčkův Brod: Kulich (Hanák) – Kopic, Hrabaň, Benák, Lachman, Zdeněk, Němec – Piskač, Michálek, Vlach, R. Martínek, Beran, Škola, Holenda, Králíček, Přibyl, Veverka, Hendrych
    HC Dynamo Pardubice: Klouček (Jánský) – Rudy, Trejbal, Žouželka, Boček, Mert, Bureš, Matýs, Javůrek – V. Martínek, Štefka, Machač, Roubal, Blümel, Petrus, Kubišta, Šeliga, Zadina

Rozhodčí: Filip Vrba, Vladimír Šindler – Tomáš Měkýš, David Otáhal