Liberec – Třinec 3:1 (kon.) | Vítkovice – Plzeň 2:4 (kon.) | Zlín – Pardubice 2:1 (kon.)
Litvínov – Sparta 3:1 (kon.) | Mountfield HK – Kometa Brno 2:1 (kon.) | Olomouc – Chomutov 2:1 (3:2 po s.n.)
K. Vary – Mladá Boleslav 4:1 (kon.)
Berani Zlín
2:1 (0:0, 0:0, 2:1)
HC Dynamo Pardubice
Středa 30.12.2015, 17:30 • ZS Luďka Čajky, Zlín • Tipsport extraliga • 32. kolo

53:19
    Berani jdou dnes poněkolikáté do čtyř. Dvě minuty za držení hole totiž inkasoval Vlach.

51:58
    Zlínská rodák Cetkovský dostává dvě minuty za zdržování hry a ševci tak dostávají velkou šanci vyrovnat!

32:34
    Veselý mířil za nahozeným kotoučem, když mu do cesty vstoupil Orsava, načež domácí kapitán skončil na zemi. Následně jsme sledovali menší rozmíšku. Důležité ale je, že hostující útočník dostává dvě minuty a uvidíme první plnohodnotnou přesilovku PSG.

27:49
    Za zásah do oblasti hlavy a krku inkasoval 2+10 Pavel Kubiš.

20:48
    Zlín nevstupuje do druhé třetiny vůbec dobře, když dvě minuty dostává Říčka.

06:49
    Síly na ledě se vyrovnají. Za katr míří Nahodil, jenž se provinil hákováním.

05:40
    Nyní je už hra přerušena a na trestnou lavici odjíždí Čech. Domácí útočník potrestán menším trestem za vysokou hůl.

01:51
    Uvidíme první přesilovou hru. Dvě minuty za vražení na hrazení totiž dostává domácí Vlach.

Tomáš Pavlík

Branky a nahrávky: 53. Říčka (Bukarts, Holík), 59. Vlach (Marušák, Žižka) – 48. Sýkora (Marcinko, Redenbach)

Berani Zlín: Kašík (Štůrala) – Kotvan, Marušák "A", Žižka "A", Matějíček, Horák, Řezníček, Stuchlík – Říčka, Holík, Bukarts – Čech, Maruna, Kubiš – Veselý "C", Vlach, Čachotský – Sýkora, Cibák, Šťastný
    HC Dynamo Pardubice: Maxwell (Kristan) – Gregorc, Bokroš, Čáslava "A", Nedbal, Havlík, Štajnoch, Zdráhal – Rolinek "C", Nahodil, Orsava – Marcinko, Redenbach, Sýkora "A" – Poulíček, Kaut, Rapáč – Moučka, Venkrbec, Cetkovský – Pipek

Rozhodčí: Hodek, Šír – Gebauer, Lederer