Slavia – Kometa Brno 8:7 (kon.) | Vsetín – Letňany 5:7 (kon.) | Liberec – Olomouc 6:0 (kon.)
Opava – K. Vary 1:8 (kon.) | Havlíčkův Brod – Kladno 1:2 (kon.) | Jihlava – Č. Budějovice 7:1 (kon.)
Chomutov – Třinec 6:3 (kon.) | Sparta – Mountfield HK 2:1 (1:0 po s.n.) | Havířov – Pardubice 2:6 (kon.)
HC Plzeň – Vítkovice 2:3 (kon.) | Poruba – HC Litvínov 1:9 (kon.) | Mladá Boleslav – Zlín 1:0 (2:1 po s.n.)
po s.n. (2:1)
BK Mladá Boleslav
1:0 (0:0, 0:0, 0:0 - 0:0)
Berani Zlín
Sobota 09.01.2016, 15:00 • ŠKOENERGO Aréna - malá hala • Extraliga staršího dorostu • 4. kolo

V samostatných nájezdech zvítězil tým BK Mladá Boleslav.
    Autorem vítězné branky je DAVID JIRÁSEK, jenž zakončil k levé tyči, a připsal si tak svůj první letošní gól, navíc první v Extralize staršího dorostu.

61:32
    Obrovský závar v mladoboleslavském brankovišti, jenže Dvořáček, Fridrich ani další zlínští hráči nedokázali propasovat kotuč za brankovou čáru.

60:32
    Už jsme viděli předvoj samostatných nájezdů! Milan Dančišin ujel zcela sám, jenže ve finále nedokázal přehodit brankářův beton!

56:45
    Dvořáček chtěl zakončit do pravého horního rohu, jenže Krofta se stačil pohotově přemístit a přerušit hru.

55:52
    Oddechový čas pro hosty.

46:06
    Dvořáčkovu střelu v přečíslení dokázal ukázkově zblokovat Martin Kalus!

43:51
    Rozhodčí Horinek znovu vylučuje. David Jirásek (MBL) – dvě minuty za sekání a Daniel Kowalczyk (ZLN) taktéž menší trest za hrubost.

42:06
    PSG Zlín hrál v šesti. Trest za příliš mnoho hráčů na ledě odpyká Jonáš Kočica (ZLN).

35:52
    Michal Kenša (ZLN) dostal 2 minuty za hrubost a Daniel Kowalczyk (ZLN) taktéž dvě minuty za hrubost. Za domácí potrestáni Kryštof Linhart (MBL) – 2+2 minuty za napadení a hrubost a Dominik Hrachovec dvě minuty za hrubost. Přesilovou hru hraje tedy Zlín.

35:52
    Sledujeme hromadnou bitku u brány Mladé Boleslavi. Linhart se pustil do Kenšy, ale dá se říci, že to skončilo nerozhodně, anii jeden hráč neskončil na zemi.

29:36
    Jan Jindra (MBL) se podle názoru sudího Horinka provinil nedovoleným bráněním vůči brankáři Zlína, za což mu náleží dvě minuty na trestné lavici.

25:47
    Dnešní utkání sleduje 40 diváků.

22:41
    V obrovské šanci se octl Štěpán Fryšara, jenže trestuhodně nedotáhl blafák do zdárného konce, navíc se blýskl výborným zákrokem Michal Krofta.

20:22
    Dvě minuty za napadení dostal Patrik Kotek (ZLN). Uvidí diváci v malé hale prvnhí gól?

16:17
    Počet hráčů na ledě se srovná. Dvě minuty za vražení na hrazení dostal Daniel Kowalczyk (ZLN).

14:18
    Poprvé v utkání jdou do čtyř i Boleslavští. Za faul kolenem obdržel menší trest Martin Kalus (MBL).

06:40
    Jindra se objevil před částečně odkrytou bránou, jenže nedokázal zakončit a hosté se následně osvobodili.