Mladá Boleslav – Trenčín 1:1 (kon.) | Horn – Teplice 0:2 (kon.) | Jablonec – Dunajská Streda 1:0 (kon.)
SV Horn
0:2 (0:0)
FK Teplice
Neděle 17.01.2016, 11:00 • Medulin, treninkové hřiště 1, Chorvatsko • Přípravný zápas

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (12:43:33)

Utkání končí vítězstvím teplických fotbalistů, kteří se ve druhém poločase dokázali dvakrát gólově prosadit. V první půli měli mírnou převahu fotbalisté rakouského týmu, ale ve druhém poločase to byly již Teplice, které si dokráčely k triumfu.

90+1

90
    Poslední minuta řádné hrací doby, o vítězi zápasu je již rozhodnuto.

89
    Akce Hornu však končí u brankáře Teplic, který bude moci vykopávat.

89
    Rakouský tým má k dispozici autové vhazování z pravé strany, na polovině soupeře.

87
    Tepličtí kombinují ve středu hřiště.
    85. V chorvatském Medulinu je příznivé fotbalové počasí

85
    Poslední pětiminutovka dnešního utkání, v němž se ve druhém poločase přece jenom prosadil český tým v souboji s rakouským Hornem.

82
    Tepličtí vhazují z levé strany, na polovině soupeře.

79
    Teplice právě vstřelily branku!
    Tepličtí ubránili standardní situaci soupeře a z následné útočné akce se český tým podruhé v dnešním zápase prosazuje, jmenovitě MICHAEL LÜFTNER!

79
    Není z toho však žádné nebezpečí pro branku Teplic.

78
    Po dalším faulů teplických má soupeř k dispozici volný kop na útočné polovině.

77
    Útočným faulem končí akce Teplic, soupeř tak získává zadarmo míč.

74
    Naštěstí pro Teplice končí celá akce Hornu odpískaným ofsajdem.

73
    Žlutou kartu dostává (FK Teplice). Tepličtí zastavují útočnou akci soupeře pouze za cenu faulu, zaznamenáváme první žlutou kartu v utkání.

72
    Probíhá poslední dvacetiminutovka tohoto utkání, rakouský tým se snaží s výsledkem něco udělat a drží míč na polovině soupeře.

70
    Defenziva Hornu odvrací míč až na polovinu soupeře.

69
    Horn se opět bude muset bránit, soupeř má autové vhazování v blízkosti pokutového území rakouského týmu.

Martin Dvořák

Branky: 58. Matula, 79. Lüftner

SV Horn: Mitmasser – Araj, Sakaj, Jurić, Djordjević, Kreso, Weinwurm, Pranjić, Cerovec, Zalt, Ljubić
    Náhradníci: Patermann, Chren, Mihajlović, Preinger

FK Teplice: 1. poločas: Plachý – Dimitrovski, Fillo, Vachoušek, Táborský, Kukec, Hora, Gregáň, Jarábek, Krob, Kodeš

2. poločas: Plachý – Hora, Lüftner, Matula, Novotný – Gregáň, Ljevaković, Breite, Dressler – Hošek, Kapolongo

Náhradníci: Chudý, Breite, Ljevaković, Lüftner, Kapolongo, Dresler, Vondrášek, Novotný, Matula, Vaněček, Hošek, Nivaldo

Rozhodčí: Anton Mijandrušić