Mladá Boleslav – Trenčín 1:1 (kon.) | Horn – Teplice 0:2 (kon.) | Jablonec – Dunajská Streda 1:0 (kon.)
FK Jablonec
1:0 (1:0)
DAC 1904 Dunajská Streda
Neděle 17.01.2016, 16:00 • UMT Mšeno • Přípravný zápas

To je ode mě pro dnešek vše. Loučím se s Vámi, přeji příjemný zbytek neděle a zase někdy na počtenou. (17:41:39)

Je dobojováno! Fotbalisté Jablonce nakonec poráží celek Dunajské Stredy 1:0, když jedinou branku zápasu vstřelil po pěkné akci David Breda. Ve druhé půli už se jen hodně bojovalo o balon, ale snad kromě hlavičky Tomáše Wágnera nic druhá pětačtyřicetiminutovka nic nenabídla.

90+1

90
    Ten ale fotbalisté Jablonce v pohodě odrazili.

90
    V závěru utkání ještě budou fotbalisté Stredy zahrávat roh.

89
    Wágner se teď pokusil ve vápně Stredy o jakési nůžky, ale moc se mu nepovedly a brankář hostů si míč v pohodě chytil pro sebe.

87
    Pospíšil teď zachytil nalevo míč a zkusil vystřelit pravačkou. Míč ale letěl přímo do náruče brankáře slovenského týmu.

85
    Rossi teď ztratil na půlce míč ve skluzu a musel jej zpátky vybojovat před vlastní bránou, což se mu ale povedlo, a tak se Jablonec vydal od své brány.

84
    Ti s ním ale také neudělali žádný zázrak, a tak jej získali zpět jablonečtí fotbalisté.

83
    Útok se mu ale moc nepovedl a míč získali hosté.

82
    Lischka si teď po rohu hostů doslova doběhl pro faul a Jablonec tak bude moci rozehrát míč od vlastní brány.

80
    Dobrý obranný zákrok teď předvedl Hanousek, který zabránil jednomu z hráčů Stredy v zakončení přímo před svou bránou.

78
    Lischka teď u rohového praporku zkušeně ubránil jednoho z hráčů slovenského týmu, a rozehrávat tak bude Bárta od brány.

77
    Obrana Jablonce si nicméně v pohodě poradila s následným protiútokem Dunajské Stredy.

76
    Hanousek poslal do šance Pospíšila, který ale na hranici velkého vápna přišel o míč. Následně jej ale získal zpět a povedlo se mu i odcentrovat, ale zakončení se jednomu z jeho spoluhráčů vůbec nepovedlo.

74
    I když se slovenští fotbalisté dostali díky rozehrávce k míči, dlouho u něj nezůstali. Následně ale přišli o míč i hráči Jablonce.

73
    Tak teď Jablonce nebyl daleko druhé brance. Na centr vedený z pravé strany si totiž naskočil Tomáš Wágner, s jehož hlavičkou měl brankář Dunajské Stredy pořádné problémy.

72
    Dnešní utkání sleduje 200 diváků.

71
    Hanousek teď dobře ubránil nově rodící se útok Stredy.

Josef Zdobinský

Hledáme zpravodaje pro tým FK Jablonec. Více informací zde.

Branky: 37. Breda

FK Jablonec: 1. poločas: Bárta – Rys, Beneš, Kubista – Hanousek, Hübschman, Greguš – Masopust, Trávník – Breda, Tecl.
    2. poločas: Bárta – Kysela, Pernica, Lischka – Rossi, Pospíšil – Karavaev, Mihálik, Hanousek – Doležal, Wágner.