SK Karviná – Břeclav 3:4 (kon.) | Havlíčkův Brod – Vrchlabí 2:3 (kon.) | Písek – Sokolov 4:5 (kon.)
Klášterec nO – Jablonec n/N 5:6 (po pr.) | Nový Jičín – Frýdek-M. 2:4 (kon.) | Poruba 2011 – Kopřivnice 8:1 (kon.)
Technika Brno – Val. Meziříčí 3:2 (kon.) | SHK Hodonín – Opava 7:3 (kon.) | Bílina – Nymburk 2:3 (kon.)
Klatovy – Kobra 8:6 (kon.) | Vsetín – Mor. Budějovice 8:0 (kon.) | Děčín – Řisuty 4:2 (kon.)
Trutnov – Tábor 1:6 (kon.) | Jindř. Hradec – Žďár n/S 3:11 (kon.) | Pelhřimov – Kolín 0:0 (odl.)
HC RT TORAX Poruba 2011
8:1 (1:1, 5:0, 2:0)
HC ISMM Kopřivnice
Sobota 13.02.2016, 17:00 • RT TORAX ARENA • 2. liga skupina Východ • 42. kolo

Přesto, že začátek zápasu nezačal pro diváky příliš atraktivně a hráči na první přestávku odcházeli za nerozhodného stavu, pár sekund po startu druhé třetiny si domácí naklonili výsledek na svou stranu a po zbytek zápasu si vítězství pojistili ještě dalšími šesti góly, přičemž na jednom z nich se svou chybou podíleli také hosté.

Z RT TORAX ARENY je to pro dnešek vše, přejeme příjemný zbytek sobotního večera. (19:07:31)

59:50
    Poslední minuta zápasu se opět odehrávala v lehce pasivním tempu. Nikdo už se nesnaží nic vymýšlet.

58:45
    Kopřivnický obránce teď na poslední chvíli vyškrábl před brankovou čárou kotouč, který tam doputoval z rány jednoho z domácích útočníků.

57:36
    Poruba v plném počtu.

56:46
    Kopřivnice se snaží založit akci, ale jejich pokusy zatím troskotají.

55:44
    Hosté hrají v plném počtu.

55:36
    Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba 2011 (Martin Buček – 2 min., hákování).

54:26
    Do útočného pásma se teď probojoval Vydra. Následně byl ale porubskou obranou obrán o puk.

53:44
    Vyloučení v týmu HC Kopřivnice (Martin Tomášek – 2 min., podražení).

51:15
    Kotouč teď zase putuje různě hřištěm, nezdrží se na delší dobu ani domácích, ani hostů.

50:39
    Poruba právě vstřelila branku!

JAKUB PESLAR vypálil z levého kruhu a poslal Unzeitigovi puk přímo nad rameno.
    Asistence: Rostislav Vaněk

48:35

Na hřišti se teď udála poměrně zajímavá situace, kdy se kopřivnický hráč snažil uklidit puk za bránu před JAKUBEM GELNAREM, ale namísto toho ho poslal mezi betony hostujícího brankáře.

47:17
    Zakázané uvolnění hostů.

45:54
    Domácí už se snaží zápas spíš jen kontrolovat.

44:50
    Jakub Mach teď zakopl o hůl porubského hráče a po pádu chvíli ležel na ledě. Nakonec však po vlastních odjíždí na střídačku.

43:15
    Z kruhu teď střílel na Kubáně Pargáč. Jeho ránu však domácí gólman vyrazil betonem.

41:53
    Týmy si teď střídavě přebírají puk.

Soňa Molatová

Branky a nahrávky: 13. Ballner (Sedlář, Vaněk), 21. Chaloupka (Malý, Zachar), 28. Seidler (Slavík, Stejskal), 33. Peslar (Gelnar), 39. Stejskal (Seidler), 40. Ballner (Vaněk, Ovšák), 49. Gelnar, 51. Peslar (Vaněk) – 17. Sluštík (Matějek)

HC RT TORAX Poruba 2011: Kubáň (Tihlář) – Slavík, Peslar, Puškár, Ovšák, Vajda, Malý, Buček – Ballner, Gelnar, Rimmel, Sysala, Vaněk, Vrána, Blahuta, Sedlář, Seidler, Chaloupka (C), Zachar, Stejskal
    HC ISMM Kopřivnice: Vrba (Unzeitig) – Kofroň, Bartošák, Dusík, Jašek, Čintala, Imrich – Slovák, Sluštík, Hrubý, Stránský, Vydra, Tomášek (C), Pargáč, Matějek, Marek, Merenda, Mach, Teper, Červenka

Rozhodčí: Šutara (Havířov) – Mikler (Třinec), Řezáč (Ostrava)