Česko – Rusko | 2:4 (kon.) | | | Švédsko – Finsko | 4:2 (kon.) |
Česko – Slovensko | 2:1 (kon.) |
Slavia – Šumperk | 4:3 (kon.) | | | Kadaň – Ústí n/L | 4:6 (kon.) | | | Prostějov – Přerov | 3:2 (kon.) |
Benátky n/J – Kladno | 3:2 (2:1 po s.n.) | | | Jihlava – Motor ČB | 4:2 (kon.) | | | Most – Havířov | 4:7 (kon.) |
Třebíč – Litoměřice | 5:3 (kon.) |
Buffalo – Montreal | 6:4 (kon.) | | | NY Rangers – Los Angeles | 4:5 (po pr.) | | | Carolina – Pittsburgh | 1:2 (0:1 po s.n.) |
Detroit – Colorado | 2:3 (1:2 po s.n.) | | | Tampa – Nashville | 4:3 (po pr.) | | | Florida – St. Louis | 3:5 (kon.) |
Arizona – Calgary | 4:1 (kon.) | | | Philadelphia – New Jersey | 1:2 (po pr.) | | | Minnesota – Boston | 2:4 (kon.) |
Česko – Německo | 1:0 (2:1 po s.n.) |
Česko – Švédsko | 4:3 (1:0 po s.n.) |
SK Karviná – Břeclav | 3:4 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Vrchlabí | 2:3 (kon.) | | | Písek – Sokolov | 4:5 (kon.) |
Klášterec nO – Jablonec n/N | 5:6 (po pr.) | | | Nový Jičín – Frýdek-M. | 2:4 (kon.) | | | Poruba 2011 – Kopřivnice | 8:1 (kon.) |
Technika Brno – Val. Meziříčí | 3:2 (kon.) | | | SHK Hodonín – Opava | 7:3 (kon.) | | | Bílina – Nymburk | 2:3 (kon.) |
Klatovy – Kobra | 8:6 (kon.) | | | Vsetín – Mor. Budějovice | 8:0 (kon.) | | | Děčín – Řisuty | 4:2 (kon.) |
Trutnov – Tábor | 1:6 (kon.) | | | Jindř. Hradec – Žďár n/S | 3:11 (kon.) | | | Pelhřimov – Kolín | 0:0 (odl.) |
Rusko – Česko | 3:1 (kon.) |
Česko – Francie | 5:2 (kon.) |
Rakousko – Švýcarsko | 0:3 (kon.) | | | Česko – Německo | 4:1 (kon.) |
Vsetín – Olomouc | 11:1 (kon.) |
SR 18 – Německo U18 | 2:4 (kon.) |
Třemošná – HC Rokycany | 3:14 (kon.) | | | Veselí nLuž. – Tábor B | 3:2 (po pr.) | | | Č. Krumlov – Humpolec | 6:0 (kon.) |
David Servis – Soběslav | 9:3 (kon.) | | | Příbram – Slaný | 4:1 (kon.) | | | Mladá Boleslav B – Poděbrady | 2:0 (kon.) |
Lev Benešov – Černošice | 5:2 (kon.) | | | Orlová – Nový Jičín B | 12:4 (kon.) | | | H. Benešov – Studénka | 1:4 (kon.) |
Krnov – Rožnov p. R. | 6:1 (kon.) | | | Mělník – Vlašim | 6:5 (kon.) | | | Králův Dvůr – Rakovník | 6:2 (kon.) |
Vel. Meziříčí – Velká Bíteš | 5:1 (kon.) | | | Kaznějov – Nejdek | 6:7 (kon.) | | | Jesenice – V.Popovice | 6:8 (kon.) |
Blansko – Boskovice | 1:3 (kon.) | | | Uh. Hradiště – Uh.Brod | 5:15 (kon.) | | | Trstěnice – Čerti Ostrov | 13:7 (kon.) |
Kobra Praha B – Olympik | 12:4 (kon.) |
Znojmo – Innsbruck | 3:4 (kon.) |
Fanklub HC Sparta Praha – Motorfans | 5:6 (kon.) | | | HC CHEZA Litvínov – Fan Club HC Pardubice | 4:2 (kon.) | | | Trhači Kadaň – HC Pilsfans 2009 | 3:4 (kon.) |
AHC Phantoms Chomutov – Fan Club Karlovy Vary | 0:1 (kon.) | | | Fan Klub HC Kometa Brno – Fanklub HC Sparta Praha | 3:0 (kon.) | | | Fanklub BK Ml. Boleslav – HC CHEZA Litvínov | 0:16 (kon.) |
Motorfans – Trhači Kadaň | 2:1 (kon.) | | | Fan Club HC Pardubice – AHC Phantoms Chomutov | 4:9 (kon.) | | | Fan Klub HC Kometa Brno – HC Pilsfans 2009 | 1:0 (kon.) |
Fanklub BK Ml. Boleslav – Fan Club Karlovy Vary | 1:16 (kon.) | | | Fanklub HC Sparta Praha – Trhači Kadaň | 6:0 (kon.) | | | HC CHEZA Litvínov – AHC Phantoms Chomutov | 3:0 (kon.) |
HC Pilsfans 2009 – Motorfans | 2:4 (kon.) | | | Fan Club Karlovy Vary – Fan Club HC Pardubice | 2:2 (kon.) | | | Trhači Kadaň – Fan Klub HC Kometa Brno | 0:5 (kon.) |
AHC Phantoms Chomutov – Fanklub BK Ml. Boleslav | 9:1 (kon.) |
Slovensko – Švýcarsko | 4:0 (kon.) |
HC Lovosice – Louny | 5:5 (kon.) |
konec
HC RT TORAX Poruba 2011
8:1
(1:1, 5:0, 2:0)
HC ISMM Kopřivnice
Soňa Molatová
Branky a nahrávky:
13. Ballner (Sedlář, Vaněk), 21. Chaloupka (Malý, Zachar), 28. Seidler (Slavík, Stejskal), 33. Peslar (Gelnar), 39. Stejskal (Seidler), 40. Ballner (Vaněk, Ovšák), 49. Gelnar, 51. Peslar (Vaněk) – 17. Sluštík (Matějek)
Rozhodčí: Šutara (Havířov) – Mikler (Třinec), Řezáč (Ostrava)
Diváci:
Neproměněná penalta:
HC RT TORAX Poruba 2011:
Kubáň (Tihlář) – Slavík, Peslar, Puškár, Ovšák, Vajda, Malý, Buček – Ballner, Gelnar, Rimmel, Sysala, Vaněk, Vrána, Blahuta, Sedlář, Seidler, Chaloupka (C), Zachar, Stejskal
Náhradníci:
Trenér:
HC ISMM Kopřivnice: Vrba (Unzeitig) – Kofroň, Bartošák, Dusík, Jašek, Čintala, Imrich – Slovák, Sluštík, Hrubý, Stránský, Vydra, Tomášek (C), Pargáč, Matějek, Marek, Merenda, Mach, Teper, Červenka
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC ISMM Kopřivnice: Vrba (Unzeitig) – Kofroň, Bartošák, Dusík, Jašek, Čintala, Imrich – Slovák, Sluštík, Hrubý, Stránský, Vydra, Tomášek (C), Pargáč, Matějek, Marek, Merenda, Mach, Teper, Červenka
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Šutara (Havířov) – Mikler (Třinec), Řezáč (Ostrava)
Diváci:
Z RT TORAX ARENY je to pro dnešek vše, přejeme příjemný zbytek sobotního večera. (19:07:31)
JAKUB PESLAR vypálil z levého kruhu a poslal Unzeitigovi puk přímo nad rameno.
Asistence: Rostislav Vaněk
Na hřišti se teď udála poměrně zajímavá situace, kdy se kopřivnický hráč snažil uklidit puk za bránu před JAKUBEM GELNAREM, ale namísto toho ho poslal mezi betony hostujícího brankáře.