Austria – Rapid 0:3 (kon.)
FK Austria Vídeň
0:3 (0:2)
SK Rapid Vídeň
Neděle 14.02.2016, 16:30 • Franz Horr Stadion, Wiedeń • Rakouská Bundesliga • 22. kolo

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (18:28:23)
    Vídeňské derby, v pořadí 316., ovládl hladce Rapid Vídeň!

Vídeňské derby je za námi! Hostující Rapid v něm po zásluze vítězí a i po třetím vzájemném zápase v této sezoně platí, že vyhrává venkovní celek! Vstup do zápasu byl hodně dobrý z obou stran, ovšem do vedení šli v 9. minutě hosté. O pět minut na to zvýšil z penalty kapitán Steffen Hofmann a domácí druhá branka hodně položila. V 72. minutě výhru pečetil hostující Jelič a tři body putují na bodové konto Rapidu!

90+3

90+2
    A žlutou kartu viděl v závěru prvního poločasu i hostující útočník Jelič. Přesněji ve 45. minutě.

90+2
    Až nyní skočila domácímu žlutá karta, domácí útočník tak po druhé inkasované brance pronesl pár nepěkných slov směrem na hlavního rozhodčího. To vše ve 14. minutě!

90+2
    Rapid i nadále u míče. Hosté už nechtějí svému soupeři půjčit balon, nejraději by zápas dohráli s míčem na vlastních kopačkách.

90+1
    Hraje se na polovině domácího týmu, tohle hostům naprosto vyhovuje.

90
    Na druhé standartka pro domácí, odražený míč se snesl na pravou nohu Venuta, ovšem jeho pokus míjí svatyni Strebingera.

89
    Pro Austrii mohlo být ještě hůře! Hráči Rapidu postupovali do rychlého brejku, Schobesberger prostrčil míč na Tomiho, kterému chyběl krok a nejspíše by zvyšoval na 0:4!

88
    Útočný faul odpískán Tomimu. Z přístupu domácích je evidentní, že už by se nejraději viděli v kabinách.

87
    Kainz nepochopil úmysl Schobesbergera, ovšem oba hráči se tomu následně zasmáli. Rozehrávat bude Hadzikič.

86
    Dobrý výběh brankáře Strebingera, který uklidňuje hru. I on by si z dnešního derby rád odnesl nulu.

85
    Čtvrtý roh pro domácí během dvou minut, Austria jich na svém kontě má dnes už třináct.

84
    Domácí teď dobře zakombinovali, míč se dostal na Gorgona, který se rozhodl pro střelu! Jeho zblokovaný pokus končí dalším rohovým kopem pro Austrii.