Pittsburgh – Detroit 6:3 (kon.) | NY Islanders – Washington 2:3 (po pr.) | Toronto – NY Rangers 2:4 (kon.)
Ottawa – Carolina 4:2 (kon.) | Tampa – Winnipeg 6:5 (2:1 po s.n.) | Florida – San Jose 1:2 (1:2 po s.n.)
Nashville – Boston 2:0 (kon.) | St. Louis – Los Angeles 2:1 (po pr.) | Edmonton – Minnesota 2:5 (kon.)
Arizona – Dallas 6:3 (kon.) | Vancouver – Anaheim 2:5 (kon.)
Arizona Coyotes
6:3 (0:1, 3:1, 3:1)
Dallas Stars
Pátek 19.02.2016, 03:00 • Gila River Arena, Glendale • NHL

Já vám děkuji za pozornost a přeji příjemné páteční ráno. (05:48:24)

Aleš Hemský (DAL) 1+1,1 střela, čas na ledě 14:33

Zápas mezi Arizonou a Dallasem přinesl celkem devět branek. Šest vstřelili domácí, tři hosté. Zlom zápasu nastal ve druhé třetině, do níž vstupovali ve vedení o gól hosté. Po čtyřiceti minutách však vedli domácí 3:2 a ve třetí třetině svůj náskok ještě navýšili. Arizona vyhrává 6:3.

59:30
    Zápas se v poklidu dohrává, už se nic nestane.

59:00
    Poslední minuta hry.

58:44
    Hostující Patrik Nemeth odkrytou část branky trefit nedokázal.
    58:14 Antoine VERMETTE - 6:3
    PalatableInconsequentialHookersealion

58:14
    Arizona právě vstřelila branku!
    Střelou od modré čáry zápěstím se trefuje ANTOINE VERMETTE. O výhře domácích je rozhodnuto. Asistence: Mikkel Bodker, Zbyněk Michálek.

57:45
    Dallas to zkouší v šesti, hraje bez brankáře.

57:22
    Oduya se střetl ve středním pásmu s Anthonym Duclairem.

57:00
    Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině, domácí tým vede stále o dvě branky.

56:34

55:50
    Ničuškin v dobré střelecké pozici poněkud sehnal – rozhodl se pro střelu, ta ale zamířila mimo prostor vymezený třemi tyčemi.

55:04
    Tyler Seguin nejprve střelou zápěstím přinutil brankáře domácích k zákroku. O malá moment později se do střelecké pozice dostal znovu. To už ale zařízení netrefil.

54:34
    Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Hanzal – 2 min., podražení).

53:59
    Opět Zbyněk Michálek a jeho obranný zákrok. Lehl si do střely Mattase Janmarka.

53:20
    Finální část třetí třetiny se blíží, domácí drží dvoubrankový náskok. Hosté to budou mít těžké ze zbytku základní hrací doby.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 24. Domi (Duclair, Hanzal), 34. Stone (Domi, Duclair), 39. Domi (Duclair), 48. Hanzal (Ekman-Larsson), 50. Gaudet (Chipchura, Dahlbeck), 59. Vermette (Boedker, Michálek) – 10. Seguin (Sharp, Benn), 34. Jamie Benn (Spezza, Seguin), 49. Hemský (Oduya, Spezza)

Arizona Coyotes: Domingue (Treutle) – Murphy, Ekman-Larsson, Michálek, Dahlbeck, Stone, Connauton – Boedker, Vermette, Martinook – Duclair, Hanzal, Domi – Doan, Richardson, Rieder – Tichonov, Gauder, Chipchura
    Dallas Stars: Niemi (Lehtonen) – Klingberg, Goligoski, Demers, Oduya, Benn Jo., Nemeth – Sharp, Seguin, Benn Ja. – Spezza, Eakin, Roussel – Hemský, Janmark, Ničuškin – Eaves, Fiddler, Sceviour

Rozhodčí: Kozari, Watson – Alphonso, Heyer

Diváci: 11 853