Velká Bíteš – Blansko 5:2 (kon.) | Frýdlant – HC Varnsdorf 5:3 (kon.) | Lev Benešov – V.Popovice 4:4 (kon.)
Kobra Praha B – Olympik 6:3 (kon.) | Bohemians – Žižkov Praha 8:5 (kon.) | Černošice – Jesenice 5:2 (kon.)
Boskovice – Rosice 3:1 (kon.) | Břeclav B – Uh. Hradiště 8:3 (kon.) | Náchod – Nový Bydžov 8:2 (kon.)
Dvůr Králové n. L. – Nová Paka 6:1 (kon.) | Opočno – Třebechovice p. O. 4:3 (kon.) | Hronov – N. Město n. M. 7:3 (kon.)
Uničov – Krnov 4:5 (kon.) | Hlinsko – Choceň 6:4 (kon.) | Moravská Třebová – Česká Třebová 5:4 (po pr.)
Chrudim – Ledeč n. S. 5:6 (kon.) | Světlá nS – Litomyšl 4:2 (kon.) | Milevsko – Veselí nLuž. 5:4 (po pr.)
Č. Krumlov – David Servis 4:3 (kon.) | Mělník – Příbram 3:1 (po s.n.) | Rakovník – Vlašim 4:1 (po pr.)
Lomnice n/P – HC Turnov 4:2 (kon.) | V.Popovice – Lev Benešov 8:2 (kon.)
HC Milevsko 1934
5:4 (0:2, 2:1, 2:1 - 1:0)
TJ Lokomotiva Veselí n. Lužnicí
Neděle 21.02.2016, 17:00Krajská liga: Jihočeský kraj • Semifinále

60:31
    Milevsko právě vstřelilo branku!
    Domácí mužstvo vítezí!! Krásně přešel přes tři hráče soupeře aktivní Suchan a poté nezjištně našel před brankou JIŘÍHO MÜLLERA, který podruhé v zápase překonává Dvořáka a ukončuje tak zápas zaslouženým vítězstvím pro Milevsko. Asistence: Jakub Suchan.

59:33
    Dva jasné fauly odpustili hostujícím hráčům muži v pruhovaném.

58:44
    Do samostatného úniku se dostal Suchan, perfektní zákrok ovšem znovu předvedl Dvořák.

54:38
    Obrovská šance na druhé straně kluziště, kdy Klimeš střílel do protipohybu Žilinčíka, ale ten předvedl perfektní zákrok lapačkou.

54:18
    Milevsko srovnává stav utkání!! VÁCLAV POUCH nabral rychlost na pravém křídle, dostal se před obránce a nekompromisně zakončil pod víko. Asistence: Ivan Radosta.

53:38
    Stoprocentní šanci spálili domácí hokejisté v přečíslení 3 na 1, kdy Suchana výtečně vychytal Dvořák.

52:11
    Po přihrávce Poucha byl v obrosvké šanci Nevolný, Dvořák ani nevěděl kde je kotouč, ale ten ho i přesto trefil.

49:58
    Domácí rychle odpovídají na branku Veselí. Tomáš Hájek hezky obešel bránícího hráče hostí, jeho pokus dokázal Dvořák ještě vyrazit, ale na dorážku JAKUBA HAMERLEHO byl krátký. Asistence: Tomáš Hájek

49:23
    Štych (MIL) 2 minuty za sekání.

48:26
    Lokomotiva právě vstřelila branku!
    Do samostatného úniku se po přihrávce Arnolda dostal ZDENĚK SEKERA a s velkou porcí štěstí dostal kotouč za záda Žilinčíka. Asistence: Dalibor Arnold.

48:15
    Dvouminutový trest za držení obdržel hostující Kypta.

47:13
    Milevský tlak bude přerušen, protože je za zdržování hry vyloučen Hájek.

44:28
    Za podražení vyloučen hostující Dušák.

38:50
    Milevští zcela propadli v obraně a z rychlého protiútoku se prosazuje po dorážce vlastní střely ZDENĚK SEKERA. Asistence: Dalibor Arnold

35:42
    Pouch vyhrál v útočném pásmu vhazování, kotouče se na modré čáře ujal MICHAL ŠTYCH a bombou propálil vše co mu stálo v cestě. Asistence: Václav Pouch.

34:16
    Součastně vyloučeni- za Milevsko Müller na dvě minuty za nedovolené bránění a hostující Vlach také na dvě minuty za podražení.

31:24
    Za nedovolené bránění vyloučen hostující Vlach.

28:17
    Po chybě milevských obránců byl sám před Žilinčíkem Benda, ale nedokázal trefit branku.

27:56
    Poměr sil na ledě se vyrovná. Znovu vyloučen milevský Fořt za podražení.

26:40
    Malecha (VNL) 2 minuty za podražení.

26:26
    Také domácí proměňují přesilovou hru. Od modré čáry nahazoval kotouč před branku Čunát a JIŘÍ MÜLLER ho šikovně tečuje mezi betony Dvořáka. Asistence: Milan Čunát, Michal Štych.

25:53
    Hostující Kypta vyloučen na dvě minuty za krosček.

25:11
    Z mezikruží střílel nebezpečně Nevolný, Dvořák předvedl skvělý zákrok lapačkou.

24:05
    Milevský Suchan byl v další velké šanci, ale znovu netrefil branku.

23:23
    Naprosto sám byl Suchan před hostujícím brankařem, branku ovšem přestřelil. To byla velká příležitost domácích.

22:07
    Kyml (VNL) 2 minuty za podražení.

19:24
    Hájek ze samostatného úniku nedokázal trefit branku.

16:30
    A hosté přesilovou hru hned využívají. MARTIN ČÁP vystřelil, trefil sice jen hráče před sebou, ale našel si odražený puk a do poloodkryté branky neměl problém zakončit. Asistence: Josef Mikeska.

16:05
    Milevský Fořt vyloučen na dvě minuty za krosček. Nutno dodat, že rozhodčí předtím zcela přehlídli dva fauly hostujících hráčů.

08:20
    V rychlém protiútoku hostí 2 na 1 zakončoval nebezpečně Benda, Žilinčík dokázal kotouč vyrazit.

03:15
    Klasickou početní výhodu už hráči Veselí využívají. Čáp vybojoval puk v utočném pásmu, posunul ho na modrou na JAROSLAVA KYPTU, který propálil vše, co mu stálo v cestě. Domácí gólman přes clonící hráče nic neviděl. Asistence: Martin Čáp.

01:56
    Suchan (MIL) 2 minuty za vražení na hrazení. Hosté si už po dvou minutách zahrají přesilovku 5 na 3.

00:56
    Domácí Fořt vyloučen na 2 minuty za faul loktem.

Petr Kofroň

Branky a nahrávky: 27. Müller (Čunát, Štych), 36. Štych (Pouch), 50. Hamerle (Hájek), 55. Pouch (Radosta), 61. Müller (Suchan) – 4. Kypta (Čáp), 17. Čáp (Mikeska), 39. Sekera (Arnold), 49. Sekera (Arnold)

HC Milevsko 1934: Žilinčík (Kolář) – Štych, Čunát, Mikš, Havran, Votruba, Jíška – Suchan, Müller, Fořt – Hájek, Hamerle, Novotný – Nevolný, Pouch, Bartůněk- Radosta
    TJ Lokomotiva Veselí n. Lužnicí: Dvořák (Studnař) – Chlaň, Malecha, Kypta, L. Míchal, Kyml, Koláček – M. Čáp, Mikeska, Dušák – Vlach, Benda, Bůžek – Klimeš, Arnold, Sekera

Rozhodčí: Slavík, Svoboda- Šesták, Němec