Mountfield HK – Třinec 0:7 (kon.) | Havlíčkův Brod – Kometa Brno 2:5 (kon.) | Ústí n/L – Letňany 0:3 (kon.)
Slavia – Kladno 2:4 (kon.) | PZ Kladno – HC Litvínov 4:5 (kon.)
PZ Kladno
4:5 (0:3, 2:1, 2:1)
HC Litvínov
Neděle 21.02.2016, 13:30 • ČEZ stadion, Kladno • ELIOD extraliga mladšího dorostu

Další branka ve třetí třetině nepadla, a tak si hlavně díky vydařené první periodě odváží Litvínov z kladenského ledu tři body! Zajímavostí je, že ve všech třetinách padly vždy tři branky. S tímto konstatováním se s Vámi loučím a přeji příjemný zbytek dne! (15:40:37)

54:55
    PZ Kladno právě vstřelilo branku!
    Přeci jen ještě dokázali domácí vykřesat jiskřičku naděje. ŠTĚPÁN TUREK proměnil trestní střílení, čímž se stal třetím hráčem, který dnes zaznamenal dvě branky.

54:55
    Žítek podrazil unikajícího hráče Pézetky, a tak bylo nařízeno trestné střílení pro domácí!

49:07
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Litvínovští dělají velký krok ke třem bodům! Snaha domácích o vyrovnání nejspíše přišla vniveč, protože JIŘÍ HOFFMANN dokázal potrestat faul Teinitzera a na světelné kostce už svítí stav 3:5! Asistence: Daniel Jouza, David Jindra.

47:29
    Teinitzer (KLP) je vyloučen na 2 minuty za hákování.

41:11
    Úvod třetí třetiny domácím naopak vychází perfektně. Bezprostředně po konci hostujícího trestu dotahuje Kladno na rozdíl jediné branky ŠTĚPÁN TUREK. Bez asistence.

41:09
    Oddechový čas pro hosty.

40:01

Druhá třetina už domácímu týmu vyšla o poznání lépe. Nejprve se ale prosadil litvínovský David Jindra, pro něhož to byl druhý zásah v utkání, avšak následně už si vzali slovo domácí. Po brankách Jiřího Beneše a Matěje Čermáka hráči odcházeli do kabin za stavu 2:4!

40:00

39:09
    Najman (LIM) je vyloučen na 2 minuty za hákování.

37:43
    Domácí se nejprve v oslabení ubránili dalšímu inkasování, následně dokonce snižují náskok soupeře na dvě branky. Střelcem branky je MATĚJ ČERMÁK, jehož střela překonala Pejsara. Asistence: David Routa, Patrik Šmatlák.

37:25

35:25
    Volráb (KLP) je vyloučen na 2 minuty za hákování.

26:40
    Domácí Pézetka přeci jen snižuje. Početní výhodu 5 na 3 domácí hráči nedokázali využít, ale v pokračující přesilovce 5 na 4 už skórovali. Dvě sekundy před návratem Jouzy z trestné lavice vstřelil zatím jedinou branku kladenského celku JIŘÍ BENEŠ. Asistence: Matěj Stůj.

25:52
    Hosté hrají ve čtyřech.

24:42
    Pézetka má velkou šanci na snížení, hosté jdou do tří! Jouza (LIM) je vyloučen na 2 minuty za sekání.

23:52
    Najman (LIM) je vyloučen na 2 minuty za sekání.

Jan Brabec

Branky a nahrávky: 27. Beneš (Stůj), 38. Čermák (Routa, Šmatlák), 42. Turek, 55. Turek – 8. Dufek, 11. Dufek (Svoboda), 18. Jindra (Kysela), 22. Jindra (Žižka, Jouza), 50. Hoffmann (Jouza, Jindra)

PZ Kladno: Novotný (Altrichter) – Volráb, Teinitzer, Beneš (A), Janega, Šmatlák, Pelant – Turek, Šimáček (A), Stůj, Runza, Ploch, Pokorný, Routa, Čermák, Pejchal, Hašek, Rendla (C)
    HC Litvínov: Pejsar (Prokeš) – Žítek, Šubrt, Hoffmann, Kitzberger, Žižka (A), Najman – Dufek (C), Jindra, Stehlík, Bartoš, Berka, Jouza, Svoboda, Myšák, Beran, Kysela, Šarlinger, Pech (A)

Rozhodčí: Sýkora – Hrubec, Buček