Vsetín – Frýdek-M. 4:11 (kon.) | Poruba – Opava 8:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Boskovice 8:2 (kon.)
BK Havlíčkův Brod
8:2 (3:0, 4:0, 1:2)
SKMB Boskovice z.s.
Neděle 21.02.2016, 14:45 • ZS Kotlina • Liga juniorů

To je pro dnešek z Kotliny ode mne vše, přeji úspěšný vstup do nového týdne. A u dalších onlajnů se s vámi těším na počtenou. (16:50:56)

Třetí třetinu vyhráli hosté, nic to ale nemění na tom, že tři body do tabulky zůstávají v Kotlině. Za hosty se trefili Martin Res a Jakub Karpíšek, domácí střelce v závěrečné části hry zastoupil jenom Tomáš Cejpek, který proměnil trestné střílení.

59:53
    Miroslav Folvarský vykopl střelu hostů z pravého kruhu levým betonem a domácí se osvobozují.

59:41
    Ještě jednou se bude vylučovat, na trestnou lavici míří Dušan Mendl (HBR) na 2 minuty za podražení.

58:29
    Denis Pospíšil hledal před bránou úplně volného spoluhráče, do jeho přihrávku ale vložil hůl pozorný Miroslav Folvarský a hrát tak mohou domácí.

57:55
    Bruslaři si dlouho přihrávali v pásmu Boskovic, ke střele se ale nedostali.

56:14
    Hostům se nepodařilo rozehrát a puk doklouzal až na zakázané uvolnění.

55:48
    Také Michal Hejduk se vrací na led a hosté jsou kompletní.

55:35
    Boskovice ovšem vyhrály vhazování ve vlastním pásmu a osvobodily se dlouhým vyhozením.

55:14
    David Bušek se vrací do hry a domácím tak začíná zkrácená přesiloví hra.

54:40
    Domácí kombinovali v útočném pásmu a Dominik Suchý ještě hledal Davida Huberta, ten se ale k puku nedostal.

53:48
    Přesilová hra ale hostům příliš dlouho nevydržela, Michal Hejduk (BSK) je vyloučen na 2 minuty taktéž za podražení.

53:14
    David Bušek (HBR) je potrestán 2 minutami za podražení.

52:59
    Tomáš Cejpek rozjel další útok a Bruslaři se řítili do přečíslení 3 na 1, přihrávku na osu hřiště dostal David Bušek, v ideální palebné pozici ale minul hostující klec.

52:15
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    TOMÁŠ CEJPEK se ke svému pokusu rozjel rozvážně, před brankovištěm několikrát zamíchal a potom přesnou ranou vymetl všechny pavučinky v pravém horním rohu hostující svatyně!

52:15
    Tomáš Cejpek se po pravé straně natlačil až za obránce a řítil se sám na bránu, byl ovšem zastaven nedovoleně a je nařízeno další trestní střílení!

50:25
    Trest Petra Hrušky a Davida Buška vypršel, oba týmy tak hrají v plném počtu.

Milan Sochor

Branky a nahrávky: 4. Semrád (Jelínek), 16. Abbrent (Lobo, Cejpek), 17. Semrád, 22. Abbrent (Hubert), 28. Semrád (Jelínek, Suchý), 34. Semrád (Jelínek), 36. Motl (Jelínek), 53. Cejpek (TS) – 44. Res (Karpíšek), 46. Karpíšek (Šmíd)

BK Havlíčkův Brod: Folvarský (Adam) – Bušek, Lobo, Bancíř, Mendl "C", Semrád, Suchý – Cejpek, Hubert, Jelínek, Motl, Abbrent, Polák, Přibyl, Kittler
    SKMB Boskovice z.s.: Külzer (od 30. Nečas) – Karpíšek, Sekanina, Hruška, Kučera, Res, Fabiánek "C", Vyskočil, Pospíšil, Hejduk, Šindelář, Šmíd

Rozhodčí: Martin Homola – Petr Křivohlavý, Martin Klouda