Omsk – Nižněkamsk 2:1 (kon.) | Novosibirsk – Vladivostok 4:2 (kon.) | Ufa – Kazaň 4:1 (kon.)
Magnitogorsk – Jekatěrinburg 1:2 (kon.)
HC Sibir Novosibirsk
4:2 (1:0, 2:2, 1:0) Stav série: 1:0
Admiral Vladivostok
Pondělí 22.02.2016, 12:30 • Ice Sports Palace Sibir (Kapacita: 7 384) • Play-off KHL

56:08
    Sergej Gimajev a Samvel Mnacjan se nyní do sebe pustili za Nalimovou brankou, rozhodčí však posílá na trestnou lavici pouze Gimajeva za hrubost.

50:37
    Hosté si zahrají přesilovku. Dvě minuty za nedovolené bránění odsedí Vitalij Menšikov.

46:55
    A nyní se bude opět vylučovat. Dvě minuty za hrubost vyfasoval Alexander Kuzněcov a Maxim Ignatovič.

46:27
    A domácí půjdou do třech! Dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě odsedí David Ullström.

45:33
    David Booth a Vladislav Naumov se do sebe pustili u Salákovi branky a oba tak dostávají čtyřminutový trest za hrubost.

41:59
    Bude se hrát ve čtyřech na obou stranách. Dvě minuty za hru vysokou holí vyfasoval Sergej Šumakov.

39:04
    Po domluvě rozhodčích se bude vylučovat. Pět plus do konec utkání vyfasoval za podražení Alexej Ugarov.

31:47
    Domácí si zahrají přesilovku. Dvě minuty za podražení odsedí Samvel Mnacjan.

28:01
    Hosté si zahrají přesilovku. Čtyři minuty za hru vysokou holí vyfasoval Konstantin Okulov.

26:02
    Domácí si zahrají přesilovku. Dvě minuty za krosček vyfasoval Samvel Mnacjan.

15:42
    Domácí si zahrají přesilovku. Dvě minuty za držení vyfasoval Konstantin Makarov.

08:53
    Hosté si nyní zahrají další přesilovku. Dvě minuty za držení odsedí Calle Ridderwall.

06:59
    Hosté si zahrají přesilovku. Dvě minuty za krosček vyfasoval David Ullström.

Martin Penker

Branky a nahrávky: 19. Vereščagin (Menšikov, Vincour), 22. Bobrov (Okulov, Vorošilo), 27. Sannikov (Šumakov), 41. Alexejev (Sannikov) – 24. Kuzněcov (Makarov), 30. Makarov (Kinrade)

HC Sibir Novosibirsk: Salák (Bespalov) – Mišarin, Alexejev, Ignatovič, Menšikov, Beljakov, Gimajev (A), Naumov, Vereščagin – Sannikov, Šalunov, Šumakov – Ridderwall, Ullström, Vincour – Bobrov, Okulov, Vorošilo – Žafjarov, Gubin (A), Kopejkin (C)
    Admiral Vladivostok: Nalimov (Bobkov) – Bartulis (C), Blum, Kinrade, Zemčjonok, Mnacjan, Lisov, Lysenko – Makarov, Kuzněcov, Podšendjalov – Alexandrov, Fišenko (A), Lugin – Voronin, Sajustov, Booth – Ugarov (A), Dugin, Gorškov – Jakovlev

Rozhodčí: Gofman, Kulakov – Majtak, Šichanov