Omsk – Nižněkamsk 4:2 (kon.) | Novosibirsk – Vladivostok 4:0 (kon.) | Magnitogorsk – Jekatěrinburg 2:0 (kon.)
Ufa – Kazaň 5:2 (kon.)
HC Sibir Novosibirsk
4:0 (1:0, 2:0, 1:0) Stav série: 2:0
Admiral Vladivostok
Středa 24.02.2016, 14:30 • Ice Sports Palace Sibir • Play-off KHL

Rozuzlení (nejen) téhle série play-off KHL můžete sledovat v dalších dnech na serveru onlajny.com. Ode mne je to vše. Přeji hezký zbytek dne. Nashledanou! (16:59:42)

STATISTIKY

Vhazování: 27 – 37
    Střely na bránu: 37 – 34.
    Trestné minuty: 22 -10.
    Hity: 13 – 14

ČESKOSLOVENSKÁ STOPA V UTKÁNÍ

Alexandr Salák (SIB) – 34 zákroků, bez obdržené branky, chytal celý zápas.
    Tomáš Vincour (SIB) – čas na ledě 14:22, 0+0, 3 střely na branku.

Je konec! Novosibirsk zvítězil také ve druhém domácím zápase a na dálný východ Ruska si tak veze příznivé vedení 2:0 v sérii.
    Dnešní zápas rozhodly zřejmě dvě branky v prostřední třetině, v rozmezí necelých dvou minut.

59:56
    Nebezpečná střela Lugina! Útočník Admiralu z nouze vypálil od modré čáry. Salák však v protipohybu vytrčil svoji hůl a kotouč odrazil do bezpečí.

59:34
    Makarov přízemní střelou posílá puk na Saláka ze středního pásma. Bude se vhazovat.

58:57
    Emoce teď rozvířil bodyček Lisova na Kopytina, kde domácí hokejisté reklamovali faul kolenem. Potyčka několika hokejistů však neměla dlouhého trvání.

58:13
    Další vhazování před Nalimovem. Halou obíhá mexická vlna. Domácí za pár minut budou s diváky slavit vítězství v sérii.

57:26
    Sibir právě vstřelil branku!
    Novosibirsk má zřejmě druhé vítězství v sérii jisté. MAXIM ŠALUNOV vyvezl odražený kotouč z obranného pásma, poté si jej vyměnil se Šumakovem a následně dostal puk do opuštěné klece. Asistence: Sergej Šumakov.

57:17
    Vladivostok kombinuje za brankou soupeře. Podaří se Admiralu docílit čestného úspěchu?

57:03
    Salák lapil před tečujícím Fisenkem střelu Mamina. Poté raději přerušuje hru.

56:45
    A po chvíli znovu odjíždí. Vladivostok míří vpřed.

56:30
    Buly v obranném pásmu hostů. Nalimov se tedy musí vrátit do branky.

56:01
    Admiralu se ani při powerplay nedaří vytvořit si soustavný tlak. Zemčjonok se s pukem dostává do ofsajdu.

55:09
    Překvapivé! Vladivostok už teď zkouší hru se šesti bruslaři v poli!

55:09
    Oddechový čas pro hosty.

54:52
    Šalunov se Sannikovem si vyměnili kotouč v útočném pásmu. Akce první formace Novosibirsku končí střelou prvního jmenovaného. Nalimov v poklidu zasahuje.

53:47
    Alexandrov, schovaný za Salákovou klecí, adresoval přesnou bekhendovou přihrávkou na zcela volného Bartulise mezi kruhy. Kapitán hostů se neprosadil ani čtvrtou střelou v dnešním zápase.

52:34
    Nyní vidíme pohledný hokej. Hraje se nahoru dolu. Ve hře je plno osobních soubojů.

Lukáš Podleśny

Tomáš Majer

Branky a nahrávky: 9. Bobrov (Okulov), 27. Ridderwall (Ullström, Vincour), 29. Šumakov (Sannikov, Šulanov), 58. Šalunov (Šumakov)

HC Sibir Novosibirsk: Salák (Bespalov) – Mišarin, Beljakov, Meszároš, Menšikov, Gimajev (A), Ignatovič, Vereščagin, Naumov – Sannikov, Šalunov, Šumakov – Ridderwall, Ullström, Vincour – Bobrov, Okulov, Kopytin – Žafjarov, Gubin (A), Kopejkin (C)
    Admiral Vladivostok: Nalimov (Bobkov) – Blum, Bartulis (C), Kinrade, Zemčjonok, Mnacjan, Lisov, Vozovik – Makarov (A), Kuzněcov, Podšendjalov – Fisenko (A), Lugin, Sajustov – Alexandrov, Dugin, Booth – Barbašev, Mamin, Alševskij – Jakovlev

Rozhodčí: Kulakov, Gofman – Majtak, Šichanov

Diváci: 7.400