Omsk – Nižněkamsk 2:1 (kon.) | Novosibirsk – Vladivostok 4:2 (kon.) | Ufa – Kazaň 4:1 (kon.)
Magnitogorsk – Jekatěrinburg 1:2 (kon.)
HC Sibir Novosibirsk
4:2 (1:0, 2:2, 1:0) Stav série: 1:0
Admiral Vladivostok
Pondělí 22.02.2016, 12:30 • Ice Sports Palace Sibir (Kapacita: 7 384) • Play-off KHL

59:00
    Právě se nám rozeběhla poslední minutka třetí třetiny.

58:10
    Hosté jsou opět v šesti!

56:31
    Hosté to už zkoušejí v šesti bez brankáře! Nyní tak hrají 6 proti 4.

56:08
    Sergej Gimajev a Samvel Mnacjan se nyní do sebe pustili za Nalimovou brankou, rozhodčí však posílá na trestnou lavici pouze Gimajeva za hrubost.

53:09
    Kopejkin se nyní dostal s kotoučem podél levého mantinelu až před Nalimova, toho však následnou střelou k pravé tyči nedokázal prostřelit.

50:37
    Hosté si zahrají přesilovku. Dvě minuty za nedovolené bránění odsedí Vitalij Menšikov.

46:55
    A nyní se bude opět vylučovat. Dvě minuty za hrubost vyfasoval Alexander Kuzněcov a Maxim Ignatovič.

46:27
    A domácí půjdou do třech! Dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě odsedí David Ullström.

45:33
    David Booth a Vladislav Naumov se do sebe pustili u Salákovi branky a oba tak dostávají čtyřminutový trest za hrubost.

41:59
    Bude se hrát ve čtyřech na obou stranách. Dvě minuty za hru vysokou holí vyfasoval Sergej Šumakov.
    40:30 Konstantin ALEXEJEV - 4:2

40:30
    Sibir právě vstřelil branku!
    Domácí využívají svou dlouhou pětiminutovou přesilovku pět na čtyři a zvyšují na 4:2! Sannikov našel svou přihrávkou poblíž levé tyče Nalimovi branky u pravé tyče volného KONSTANTINA ALEXEJEVA, a ten se následnou střelou do odkryté klece nemýlil. Asistence: Stepan Sannikov.

39:04
    Po domluvě rozhodčích se bude vylučovat. Pět plus do konec utkání vyfasoval za podražení Alexej Ugarov.

33:12
    Ullström se nyní dostal ke kotouči v těsné blízkosti před Nalimovem, jeho pokus mířený k pravé tyči dokázal jeden z obránců srazit svou bruslí pod Nalimova, a ten kotouč následně zalehl.

31:47
    Domácí si zahrají přesilovku. Dvě minuty za podražení odsedí Samvel Mnacjan.
    29:11 Konstantin MAKAROV - 3:2

29:11
    Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
    Hosté opět snižují na rozdíl jedné branky, když dokázali využít svou dlouhou přesilovku. Kinrade vyslal na branku střelu od modré čáry, jeho pokus ještě tečoval před Salákem KONSTANTIN MAKAROV, a Salák tak nemohl s tímto tečovaným pokusem nic dělat. Asistence: Geoffrey Kinrade.

28:24
    Domácí se nyní v oslabení dostali do přečíslení dva na jednoho, Šalunov to však vzal na sebe, ale branku nedokázal vstřelit.

28:01
    Hosté si zahrají přesilovku. Čtyři minuty za hru vysokou holí vyfasoval Konstantin Okulov.
    26:19 Stepan SANNIKOV - 3:1

26:19
    Domácí využívají přesilovou hru a odskakují svému soupeři opět na rozdíl dvou branek! STEPAN SANNIKOV se dostal ke střele z mezikruží, a jeho pokus mířený k levé tyči skončil za bezmocným Nalimovem. Asistence: Sergej Šumakov.

26:02
    Domácí si zahrají přesilovku. Dvě minuty za krosček vyfasoval Samvel Mnacjan.
    23:20 Alexander KUZNĚCOV - 2:1

23:20
    Hosté snižují na rozdíl jedné branky! Makarov našel přihrávkou z levé strany kluziště v mezikruží volného ALEXANDERA KUZNĚCOVA, a ten se následnou střelou mezi betony nemýlil. Salák si nepohlídal mezírku mezi betony a kotouč tak skončil za brankovou čárou. Asistence: Konstantin Makarov.
    21:20 Viktor BOBROV - 2:0

21:20
    Domácí se dostávají do dvoubrankového vedení! Okulov poslal před branku přihrávku od levého mantinelu, tam se ke kotouči dostal zcela osamocený VIKTOR BOBROV, a ten poté dokázal prostřelit Nalimova mezi betony. Asistence: Konstantin Okulov, Arťjom Vorošilo.
    18:03 Ivan VEREŠČAGIN - 1:0

18:03
    Domácí se dostávají do vedení! Domácím byla ponechána výhoda a ti jí využili na sto procent! Menšikov napřáhl ke střele od modré čáry, jeho pokus ještě tečoval před Nalimovem IVAN VEREŠČAGIN a kotouč tak nakonec skončil až za bezmocným Nalimovem. Asistence: Vitalij Menšikov, Tomáš Vincour.

15:42
    Domácí si zahrají přesilovku. Dvě minuty za držení vyfasoval Konstantin Makarov.

08:53
    Hosté si nyní zahrají další přesilovku. Dvě minuty za držení odsedí Calle Ridderwall.

06:59
    Hosté si zahrají přesilovku. Dvě minuty za krosček vyfasoval David Ullström.

Martin Penker

Branky a nahrávky: 19. Vereščagin (Menšikov, Vincour), 22. Bobrov (Okulov, Vorošilo), 27. Sannikov (Šumakov), 41. Alexejev (Sannikov) – 24. Kuzněcov (Makarov), 30. Makarov (Kinrade)

HC Sibir Novosibirsk: Salák (Bespalov) – Mišarin, Alexejev, Ignatovič, Menšikov, Beljakov, Gimajev (A), Naumov, Vereščagin – Sannikov, Šalunov, Šumakov – Ridderwall, Ullström, Vincour – Bobrov, Okulov, Vorošilo – Žafjarov, Gubin (A), Kopejkin (C)
    Admiral Vladivostok: Nalimov (Bobkov) – Bartulis (C), Blum, Kinrade, Zemčjonok, Mnacjan, Lisov, Lysenko – Makarov, Kuzněcov, Podšendjalov – Alexandrov, Fišenko (A), Lugin – Voronin, Sajustov, Booth – Ugarov (A), Dugin, Gorškov – Jakovlev

Rozhodčí: Gofman, Kulakov – Majtak, Šichanov