Washington – Montreal 3:4 (kon.) | Boston – Pittsburgh 5:1 (kon.) | Colorado – San Jose 4:3 (2:0 po s.n.)
Anaheim – Buffalo 1:0 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
7:1 (2:1, 2:0, 3:0) Stav série: 1:0
HK Nový Jičín
Čtvrtek 25.02.2016, 17:30 • Zimní stadion Na Lapači • Play-off 2. ligy, skupina Východ • Čtvrtfinále

56:18
    Nový Jičín si ještě zahraje v početní výhodě, dve minuty za nedovolené bránění pro Davida Vítka.

40:39
    Vsetínští upalovali do přečíslení dva na jednoho, Kolařík vybízel ke skórování Zúbka, ten jeho nabídku přijal, ale trefil boční konstrukci! Akce se odehrála ve signalizované výhodě, dvě minuty za hákování fasuje Mikšan.

38:46
    Vyloučení na straně Vsetína, dvě minuty za hákování pro Ambruze.

33:52
    Třetí přesilová hra pro Nový Jičín, průnik Zdeňka zastavil Žák jen za cenu hákování a Vsetín se bude dvě minuty bránit.

31:58
    Přesilovou hru si zahraje tentokrát Vsetín, dvě minuty dostává Kužílek za podražení.

27:46
    Vsetínští nyní byli na kotouči v útočném pásmu, jejich kombinaci však rozhodčí přerušil pro nebezpečnou hru vysokou holí, dvě minuty nedobrovolného odpočinku dostává Daněk.

23:23
    První přesilová hra pro Nový Jičín, dve minuty za hrubost odsedí Finsterle.

16:49
    Vsetínští hokejisté si zahrají druhou přesilovou hru v dnešním utkání, dvě minuty za podražení fasuje Málek.

09:53
    Skvělá příležitost pro domácí tým, Nový Jičín musel při obranné činnosti sáhnout k faulům a to hned k dvojnásobnému. Za držení dostává dvě minuty Vašut, za podražení Mikšan. Startuje dvojnásobná přesilovka Vsetína.

Jan Tajzler

Branky a nahrávky: 18. Kolařík (Tesařík, Řezáč), 20. Vávra (Kajaba, Žák), 33. Dvořák (Slováček, Nedbálek), 37. Řezáč (Vítek, Nedbálek), 47. Kajaba (Nedbálek), 48. Vaněk (Ondráček, Ostrčil), 51. Finsterl (Hrazdira) – 8. Mikšan (Zdeněk, Málek)

VHK ROBE Vsetín: Hromada (Plšek) – Tesařík, Vrba L., Ambruz, Ostrčil, Řezáč, Žák, Nedbálek – Vaněk, Hruška P., Ondráček, Vávra, Zúbek, Kolařík, Slováček, Kajaba, Finsterle, Hrazdira, Dvořák, Vítek, Daněk.
    HK Nový Jičín: Iláš (Kohn) – Kužílek, Hruška J., Hoďa, Vašut, Haloda, Cabák – Gebauer, Škumát, Kabeláč, Mikšan, Lehečka, Zdeněk, Málek, Ižacký, Novotný.

Rozhodčí: Dědek – Novotný, Axman.