Florko Košice – Košice 5:11 (kon.) | Nižná – Žilina 4:7 (kon.) | Sabinov – Prešov 6:9 (kon.)
Lido Bratislava – Hurikán Bratislava 3:5 (kon.) | M-Šport Trenčín – ŠK 1. FBC Trenčín 2:4 (kon.) | Skalica – Záhorská Bystrica 6:3 (kon.)
FBC Predátor Sabinov
6:9 (3:4, 1:2, 2:3)
FBC Mikuláš Prešov
sk Neděle 28.02.2016, 14:00Slovenská Salming extraliga mužů

59:32
    Sabinov dal gól!
    Domáci hráči napokon ešte kozmeticky upravujú skóre. Hostia hrali bez brankára, do prázdnej bránky zakončil PATRIK FILIPÁK.

57:38
    Prešov dal gól!
    Hostia sa presadili aj deviatykrát v zápase. Do štatistík sa zapísal aj JAN KOMINEK.

55:49
    MARTIN JOŠČÁK využíva presilovú hru a posiela Prešov už do vedenia o tri góly. Bez asistencií.

47:37
    Prešov neudrel v presilovke, ale pár minút po jej skončení. Siedmy gól do domácej siete pridal MARIÁN PAZDIČ. Asistencia: Jaroslav Tall.

43:03
    Ihneď po zmene strán sa domáci tím vracia do zápasu. Svojím gólom sa o to postaral GABRIEL VARHOLÍK. Asistencia: Patrik Filipák.

39:39
    Sabinovčania sa ale z jednogólovej straty dlho netešili. Ešte pred druhou prestávkou sa presadil hosťujúci MARIÁN PAZDIČ. Asistencia: Jaroslav Tall.

38:17
    Domáci hráči využívajú presilovku a opäť znižujú na rozdiel jediného gólu! Vďačia za to PATRIKOVI FILIPÁKOVI. Bez asistencií.

30:54
    Gólová prestrelka napokon v druhej polovici strednej tretiny pokračuje. Za hostí sa presadil aj MARTIN PETRÓCI. Bez asistencií.

19:38
    Domáci kapitán KAMIL ZAGRAPAN skóruje 22 sekúnd pred prvou sirénou a sabinovskí florbalisti tak na svojho súpera strácajú už iba jediný gólik! Bez asistencií.

18:00
    Domáci v rýchlom slede pridávajú aj druhý zásah do siete Prevužňáka! postaral sa o to MIROSLAV ŽIHALA. Asistencia: Kamil Zagrapan.

17:26
    Prvýkát v stretnutí sa k slovu dostávajú aj domáci! Gól strelil MARTIN GOLIÁŠ. Asistencia: Jakub Letkovský.

16:57
    Prešovčania pridávajú presné zásahy ako na bežiacom páse. Presadil sa aj MARCEL MAGURA. Asistencia: Martin Joščák.

14:50
    Aj do tretce skórujú Prešovčania. Presným zásahom sa prezentoval aj MARIÁN PAZDIČ. Asistencia: Martin Joščák.

11:54
    Hostia sa presadili aj druhýkrát v stretnutí! Do štatistík sa ako úspešný strelec zapisuje MARTIN PETRÓCI. Bez asistencií.

02:41
    Hostia sa veľmi rýchlo ujímajú vedenia! Skóre otvoril MAREK KASSAY. Asistencia: Martin Sikorjak.

Veronika Pancuráková

Branky a nahrávky: 18. Goliáš (Letkovský), 18. Žihala (Zagrapan), 20. Zagrapan, 39. Filipák, 44. Varholík (Filipák), 60. Filipák – 3. Kassay (Sikorjak), 12. Petróci, 15. Pazdič (Joščák), 17. Magura (Joščák), 31. Petróci, 40. Pazdič (Tall), 48. Pazdič (Tall), 56. Joščák, 58. Kominek

FBC Predátor Sabinov: Gergelčík – Surmik, Goliáš, Zagrapan (C), Perháč, Žihala, P. Mihalik, Filipák, Varholík, Ivan, Letkovský, M. Mihalik
    FBC Mikuláš Prešov: Prevužňák (Sninčák) – Sikorjak (C), Adamov, Tall, Baláž, Grivalský, Komínek, Štofko, Joščák, Pazdič, Magura, Petróci, Kassay

Rozhodčí: Frosztega, Baraniec