Královské Vinohrady – Chodov 2:14 (kon.) | Bohemians – Litvínov 9:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Ostrava 10:3 (kon.)
Vítkovice – Sparta 8:2 (kon.) | Bulldogs – Pardubice 13:10 (kon.) | Otrokovice – Tatran 4:3 (kon.)
PSG Panthers Otrokovice
4:3 (0:1, 2:2, 2:0)
ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice
Neděle 28.02.2016, 17:00 • SH Štěrkoviště Otrokovice • Livesport Superliga • 22. kolo

Pro dnešek je to ode mně všechno. Přeji hezký zbytek nedělního večera. (19:06:37)

Máme za sebou nervy drásající utkání, ve kterém se nakonec radují domácí florbalisté, když rozhodující trefu zařídil Martin Nagy. Tatran odjíždí z Otrokovic bez bodu a domácí hráči mají cenný skalp a dostatek sebevědomí na nadcházejícího soupeře ve vyřazovacích bojích.

Nejlepšími hráči jsou vyhlášeni Ondřej Vítovec (Tatran Střešovice) a Martin Nagy (Otrokovice).

Je konec! Otrokovice poráží Tatran 4:3!

59:47
    Kafka na střídačce. Tatran to zkouší v 6.

59:29
    Otrokovice právě vstřelily branku!
    Otrokovická hala bouří. 31 vteřin před koncem se prosazuje MARTIN NAGY a posílá Pantery poprvé v zápase do vedení. Asistence:

59:05
    A v šanci Petřík, který vychytal Uhrinovského nahrávku. Míček ale tečoval jen vedle Kafkovy branky.

58:30
    Po ztrátě míčku se do střeleckého pokusu dostal Marek Vávra, jenže mimo.

58:00
    Na dnešní utkání si našlo cestu 341 diváků!

58:00
    Oba týmy teď hrají opatrně a dávají si pozor na chyby, které by mohly rozhodnout dnešní zápas.

56:30
    U míčku jsou domácí hráči.

55:46
    Oddechový čas si bere domácí mužstvo.

55:00
    Malina teď po zásluze přijímá ovace z publika, když exkluzivně vychytal jednoho z tatranských.

54:00
    Rychlý protiútok Střešovic. Fridrich s Gruberem si vyměnili míček a druhý jmenovaný v zakončení selhal.

54:00

52:30
    "Eště jeden" – přejí si domácí fanoušci a ženou pantery za vítězstvím.

52:05
    Hala Štěrkoviště na nohou! Vyrovnávající střelu uklidil do hostující klece PETR GRACLÍK. Asistence: Lukáš Uhrinovský. Stav utkání: 3:3.

51:30
    Otrokovice u míčku.

51:00
    Tvrdý souboj u mantinelu, po kterém Ťopek spadl na palubovku a rozhodčí pískají faul.

50:00
    Gruber pálí vysoko nad.

48:00
    Kostkův pokus mířil pouze vedle brány.

46:30
    Michal Nagy po pěkné přihrávce pálí nad branku Střešovic.

45:15
    Přesilovka pro domácí. Za sekání odchází na trestnou Filip Ullmann.

44:30
    Malina vyráží pokus Tatranu svým levým ramenem.

44:00
    Střešovický Komárek trefuje tyč!

43:00
    Malina teď musel být pozorný. Fridrich přihrával před jeho branku, kde dotírali útočníci Tatranu.

42:00
    V šanci Martin Nagy, ale jeho střela byla ztečována mimo hřiště.

41:00
    Po tvrdém souboji zůstal na hrací ploše ležet Jaroslav Vaněk. Naštěstí odchází za potlesku publika na střídačku po svých.

40:01

Druhá třetina byla na góly bohatší. O první branku domácích se postaral Zapletal. Jenže hned o tři minuty později vedli opět střešovičtí. Radost otrokovických přišla ve 37. minutě, když se pěknou trefou prosadil Petřík. Ta ale opět netrvala dlouho, protože minutu před koncem druhé části poslal hosty do vedení Vítovec.

40:00

39:50
    Malina úspěšně lapí Brautfergerův pokus.

38:17
    Tatran právě vstřelil branku!
    Tatran využívá přesilovku a potřetí se ujímá vedení. Svou druhou branku v zápase přidává ONDŘEJ VÍTOVEC. Asistence: Marek Deutsch. Stav zápasu: 2:3.

37:49
    Početní výhodu si zahrají hosté. Za hrubost bude pykat Karel Ťopek 2 minuty.

37:15
    V obrovské šanci otrokovický Martin Krchňáček, který běžel sám na Kafku. Jeho tvrdá střela ale orazítkovala jenom horní tyčku a následná dorážka Martina Nagyho šla nad.

36:07
    LUKÁŠ PETŘÍK pěknou trefou k tyči nedal Kafkovi šanci a srovnává na 2:2. Asistence: Jaroslav Vaněk.

35:00
    Dobrá skrytá střela Kostky, kterou Kafka vyráží.

33:00
    Uhrinovský přihrál Petříkovi, který však míček poslal jenom vedle Kafkovy brány.

31:40
    Domácí hráči se ubránili a už hrají v pěti.

29:40
    Dvě minuty si jde na trestnou lavici odpykat domácí David Hrdina.

25:12
    Omlouvám se za zpoždění. Po výpadku wifi pokračujeme dál.

25:12
    ONDŘEJ VÍTOVEC posílá Tatran znovu do vedení. Stav utkání: 1:2. Asistence: Ondřej Němeček.

22:12
    Panteři se dočkávají vyrovnání. Autorem branky je MAREK ZAPLETAL. Skóre zápasu: 1:1. Bez asistence.

20:01

Máme za sebou úvodní dvacetiminutovku. První změna skóre přišla už ve 3. minutě, když střela hostujícího Meliše byla nešťastně tečována přímo do otrokovické brány. Pak bylo domácí mužstvo aktivnější a vytvořilo si několik příležitostí. Ani jedna však gólem neskončila a po první třetině je stav 0:1.

20:00

19:50
    Tatran má míček na svých holích.

18:45
    Moc hezká akce Otrokovic, Vaněk z rychlého protiútoku našel před bránou Petříka, jehož pokus ale Kafka zázračně vyrazil.

17:30
    Jiří Kolísko také přestřeluje branku Otrokovic.

16:45
    Fridrich to zkusil individuálně, ovšem domácí gólman byl pozorný.

15:50
    Dobrý zákrok Maliny proti pokusu Ullmanna.

15:00
    Střela Střešovic byla tečována mimo hřiště.

14:00
    Otrokovice se snaží o vyrovnání. Teď se to však nepovedlo Krchňáčkovi, který byl opět ve slibné šanci.

12:30
    Petřík mířil opět mimo tyče Kafkovy brány. Následně také útočník Tatranu nezakončil podle svých představ.

10:00
    Další šance Otrokovic brankou nekončí.

08:30
    Velká šance domácích. Kostka pěkným pasem vyslal Krchňáčka. Ten ale jeho nabídkou pohrdl a nezakončil tak, jak by chtěl.

07:30
    Petřík v šanci, ale míček za Kafku nedostal.

06:30
    Kostka se Sovjákem si sice míček vyměnili hezky, u konce otrokovické akce byl ale Zapletal, kterému se nepodařilo míček zpracovat.

05:00
    Tatran si po vstřelené brance dovoluje, navíc mu k tomu pomáhají nepřesnosti v domácí obraně.

02:34
    Nenápadná střela střešovického JANA MELIŠE, která byla navíc nešťastně tečována Graclíkem končí v bráně domácích. Stav utkání: 0:1. Asistence: Ondřej Vítovec.

02:00
    Kostka vyvezl míček z obranného pásma, ale nikoho ze svých spoluhráčů nenašel. Na druhé straně hledal své spoluhráče Jan Kolísko, ale také neúspěšně.

01:00
    Hned na úvod to zkoušel otrokovický Petřík, který ale mířil vedle.

00:01

Štěrkoviště se pomalu plní fanoušky a zatím to vypadá, že na poslední zápas základní části bude "plný dům".

Hezký nedělní podvečer z otrokovické haly na Štěrkovišti. Dnes je na programu poslední utkání základní části florbalové Tipsport superligy. Domácí HU-FA PANTHERS OTROKOVICE přivítají na domácí palubovce od 17 hodin TATRAN OMLUX STŘEŠOVICE.

HU-FA PANTHERS OTROKOVICE

Panteři už mají před posledním utkáním jistotu play off. Přestože si minulý týden přivezli z Prahy výprask 9:1, který jim uštědřila Sparta, mohli se i tak, vzhledem k prohře Ostravy s Bohemians, s předstihem radovat z postupu do vyřazovacích bojů.

TATRAN OMLUX STŘEŠOVICE

Pražanům stačí z dnešního zápasu alespoň bod, aby si pojistili třetí pozici, která jim aktuálně patří. V posledním utkání, před kamerami České televize, prohráli s brněnskýma Buldokama 6:7 po prodloužení.

21. kolo: Tatran – Brno 6:7 po prodl.
    20. kolo: Vítkovice – Tatran 1:6
    19. kolo: Tatran – Pardubice 7:6 po prodl.
    18. kolo: Tatran – Bohemians 4:3

1. Marek Beneš 29 (8+21)
    2. Milan Fridrich 23 (12+11)
    3. Marek Vávra 22 (13+9)
    4. Ondřej Němeček 20 (12+8)
    5. Jiří Kolísko 18 (13+5)

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

David Máčala

Hledáme zpravodaje pro tým ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 23. Zapletal, 37. Petřík (Vaněk), 53. Graclík (Uhrinovský), 60. Nagy Martin – 3. Meliš (Vítovec), 26. Vítovec (Němeček), 39. Vítovec (Deutsch)

PSG Panthers Otrokovice: Malina (Michajlovič) – Kostka, Nagy Michal, Zatloukal, Ťopek, Kováč, Graclík – Petřík, Uhrinovský, Vaněk, Krchňáček Pavel, Krchňáček Martin, Hrdina, Nagy Martin, Sovják, Večeřa, Jurčík, Zapletal
    ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice: Kafka (Rebro) – Heřmanský, Deutsch, Fořt, Vítovec, Řehoř, Ullmann – Kolísko Jiří, Kolísko Jan, Vávra, Nenonen, Gruber, Fridrich, Meliš, Němeček, Svoboda, Kubovič, Komárek, Brautferger

Rozhodčí: Libor Gavlas a Lukáš Mikula