Zlaté Moravce – Trnava 2:2 (kon.) | Myjava – Senica 0:0 (kon.)
TJ Spartak Myjava
0:0 (0:0)
FK Senica
sk Neděle 06.03.2016, 18:00Niké liga

Skončil sa zápas medzi Spartakom Myjava a FK Senica, konkrétne bezgólovou remízou 0:0. Hoci si obe celky dokázali vypracovať dostatok dobrých príležitostí na skórovanie, gól nepadol.

S týmto konštatovaním sa už s vami lúčime a prajeme vám ešte pekný zvyšok víkendu. Stretnutím vás sprevádzal Lukáš Pancurák, Onlajny.eu. (19:53:25)

90+4

90+4
    Center na bližšiu žrď odvrátil Krč, zápas sa končí.

90+4
    Myjava ešte bude zahrávať rohový kop.

90+3
    Už sa hrá tretia nadstavená minúta, každú chvíľu príde zrejme záverečný hvizd hlavného arbitra Horvátha.

90+2
    Tá prvá je už prakticky na konci, preto ostáva do konca zápasu už len 1 minúta. Myjava sa z vlastnej polovice bude chcieť odstať pred Šullu.

90+1
    Nadstavovať sa budú 2 minúty.

90+1
    Beží už 91. minúta, stále sme nevideli tabuľku s nadstaveným časom.

90
    Senica ale v tejto štandardnej situácii neuspela, preto čakáme už len na údaj o nadstavenom čase.

89
    Tak toto bol zákrok kola! Kontár vypálil spoza vápna z prvej, jeho ranu musel Hruška boxovať. Skvelý zákrok domáceho gólmana, ktorý teraz loptu zrazil na rohový kop.

88
    A opäť zdĺhavý odkop od bránky Šullu. Nutné je však dodať, že Myjava sa sama pribrzďuje nepresnými strelami, po ktorých sa Šulla s rozohrávkou neponáhľa.

87
    Beží už 87. minúta stretnutia, počas ktorej sa Michal Šulla s rozohrávkou vôbec neponáhľa. Dôvod je jednoduchý, remíza je totiž pre Senicu pomerne priaznivý výsledok.

86
    Dnes veľmi aktívny Jakub Hromada niekoľkokrát vysunul svojich spoluhráčov do dobrej šance, aby napokon sám vypálil spoza pokutového územia, jeho rana po zemi ale bola včas zastavená obranou Myjavy.

85
    Na štadióne je poriadne dymno, fanúšikovia Senice totiž vytiahli svetlice a delobuchy, ktoré na malý moment zhoršili viditeľnosť na hracej ploche.

84
    Striedanie v tíme FK Senica: z ihriska odchádza Michal Klec, prichádza Jakub Krč.

84
    Daniel padol na pravej strane ihriska, jeho útočnú snahu dobre zastavil Šmehyl, ktorý nefauloval, trafil totiž len loptu.

83
    Deje sa tak v tejto chvíli. Tak sa zdá, že hlavný arbiter Horváth bude musieť k druhému polčasu nadstaviť minimálne 3 minúty.

83
    Pomerne často teraz hostia padajú na trávnik, zdá sa mi, že Senica sa snaží takýmto spôsobom nazbierať čo najviac sekúnd. O malý moment budeme môcť pokračovať.