Slovan Bratislava U21 – Nové Mesto n/V 3:0 (kon.) | FC Košice – Bardejov 4:1 (kon.) | Teplička n. Váhom – Prešov 0:4 (kon.)
Dunajská Lužná – Nitra 0:1 (kon.) | Pohronie – Sereď 0:0 (odl.) | Dolný Kubín – MFK Zvolen 0:0 (zruš.)

Prešov dal gól!

Čo sa pred minútou nepodarilo Hectorovi sa teraz podarilo MICHALOVI KRAĽOVIČOVI, ktorý pridal štvrtý kúsok za chrbtom Petra Kosu. Teplička dnes v druhom polčase predvádza chybu za chybou najmä v zadných radoch.

87
    ZO strednej vzdialenosti to ešte skúsil Hector Tamunoibiton Tubonemi, no loptu za chrbát Kosu nedostal a tak sme sa jeho druhého gólu nedočkali.

85
    Striedanie v tíme 1. FC Tatran Prešov: z ihriska odchádza Hruška, prichádza Timko.

84
    Zvyšok zápasu sa viac menej už len dohráva. Pri lopte sú Prešovčania, ktorý už en kontrolujú situáciu na hracej ploche.

83
    Teplička sa dostala pred veľké vápno hostí. Konkrétne mal na kopačke loptu Tomanica, ktorý však po nepresnej narážačke odovzdal loptu Patrikovi Jackovi.

81
    Prešov mohol v poslednej 10 minútovke pridať ešte štvrtý kúsok. K lopte sa na pravom krídle dostal Dávid Keresteš, ktorý našiel vo vápne striedajúcheo Luberdu. druhý menovaný mieril ďaleko od cieľa.

79
    Striedanie v tíme 1. FC Tatran Prešov: z ihriska odchádza Bujňák, prichádza Luberda.

78
    Henrique dos Santos teraz posúval loptu hlavou na rozbehnutého Fila. Ten však nepochopil jeho zámer a loptu tak po nedorozumení odovzdáva Teplička do moci Tatranu.

77
    Filo to teraz skúšal cez stred ihriska individuálne, no loptu nedostal tam, kde by potreboval a tak troskotá ďalšia akcia domácich na nepresnosti.

76
    Striedanie v tíme 1. FC Tatran Prešov: z ihriska odchádza Katona, prichádza Kraľovič M..

75
    Prešov má k dispozícii rohový kop. Loptu si už k vlajočke stavia Miroslav Petko.

73
    Vyzerá to akoby futbalisti Tepličky doslova vypustili v závere zápasu. Prešov stále drží loptu v tesnej blízkosti veľkého vápna, no taktiež bez strely.

72
    Hostia sa napokon rozhodli zahrávať loptu nakrátko. Konkrétne rozohrával Keresteš.

70
    Prešov má k dispozícii po faule na Keresteša priamy kop. Pozícia je to dobrá, no nie ako pri prvom góle Tatranu.

70
    Teplička je aj napriek plnej sile zavretá pred vlastným gólmanom. Prešov pri chuti chce pridať ďalší gól, no strela z koapčky Bujňáka bola veľmi nepresná.

68
    Striedanie v tíme OFK Teplička nad Váhom: z ihriska odchádza Matúš, prichádza Ozimý.

67

Ďalšia hrubka v obrane Tepličky. Pri lopte bol v tento moment HECTOR TAMUNOIBITON TUBONEMI, ktorý nikým nebránený nemal problém loptu dostať za chrbát Kosu.