Marseille – Toulouse 1:1 (kon.) | Rennes – Nantes 4:1 (kon.) | Lyon – Guingamp 5:1 (kon.)
Stade Rennes
4:1 (4:0)
FC Nantes
Neděle 06.03.2016, 17:00Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 29. kolo

To je z mé strany vše, hezký večer. (18:50:55)

Držení míče: 41 % : 59 %.
    Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 5:6. Rohy: 2:3. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 10:16.

Je dobojováno. Domácí celek Rennes rozhodl duel v prvním poločase, kdy se čtyřikrát prosadil a vedl 4:0. Ve druhém poločase Nantes alespoň snížil, ale nic víc se už nestalo a domácí celek zcela zaslouženě získal tři body za výhru 4:1.

90+4

90+4
    Nic se už nestane.

90+3
    Hosté se ještě snaží něco vymyslet, ale nic z toho nebude.

90+1
    Rozhodčí přidal čtyři minutky.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

89
    Duel se už pouze dohrává a nic se zřejmě už nestane.

87
    Střídání v týmu Stade Rennais FC: ze hřiště odchází Kamil Grosicki, přichází Joris Gnagnon.

85
    Je před námi posledních zhruba osm minutek, tak uvidíme, zda se ještě dočkáme nějaké branky.
    Domácí Ousmane Dembélé byl dnes jednoznačně nejlepším hráčem zápasu.

83
    Střídání v týmu Stade Rennais FC: ze hřiště odchází Ousmane Dembèlé, přichází Jeremie Boga.

81
    Žlutou kartu dostává Johan Audel (FC Nantes).

80
    Nyní svým spoluhráčům pomohl Benoît Costil, který vyběhl až na hranici velkého vápna a kulatý nesmysl zkušeně sebral.

78
    Hosté se samozřejmě tlačí dopředu a zdramatizovat ještě tento duel, ale domácí to zvládají na jedničku.

76
    Ale domácí se v pohodě ubránili a stále tedy vedou o tři branky a kráčí za vítězstvím.

75
    Rohový kop pro hosty.

74
    Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Kolbeinn Sigþórsson, přichází Emiliano Sala.

Jakub Kopřiva

Branky: 2. Dembèlé, 15. Grosicki (Danzé), 23. M'Bengue (Dembèlé), 45. Dembèlé (Sio) – 60. Adryan (Thomasson)

Karty:   27. Armand (REN), 35. Sio (REN) – 25. Sigþórsson (NAT), 81. Audel (NAT)   70. Sio (REN)

Stade Rennes: Costil – Danzé, Mendes, Armand, M'Bengue – André – Grosicki (87. Gnagnon), Fernandes, Gourcuff (66. Baal), Dembèlé (83. Boga) – Sio.
    Náhradníci: Diallo – Zeffane, Boga, Quintero, Henrique, Baal, Gnagnon.

FC Nantes: Riou – Sabaly, Vizcarrondo, Cana, Moimbé – R. Gomis, G. Gillet – Thomasson (64. Audel), Bedoya, Adryan (62. Bammou) – Sigþórsson (74. Sala).
    Náhradníci: Dupé – B. Touré, Bammou, Dubois, Audel, Sala, Djidji.