Ostrava – Dukla Praha | 1:2 (kon.) | | | Liberec – Slovácko | 0:0 (kon.) | | | Sparta – Jablonec | 2:1 (kon.) |
Plzeň – Příbram | 4:0 (kon.) |
Olomouc B – Táborsko | 1:1 (kon.) |
Crystal Palace – Liverpool | 1:2 (kon.) | | | West Brom – Manchester Utd. | 1:0 (kon.) |
La Coruňa – Malaga | 3:3 (kon.) | | | Real Betis – Granada | 2:0 (kon.) | | | Eibar – Barcelona | 0:4 (kon.) |
Real Sociedad – Levante | 1:1 (kon.) | | | Gijón – Ath. Bilbao | 0:2 (kon.) | | | Valencia – Atlético | 1:3 (kon.) |
Mohuč – Darmstadt | 0:0 (kon.) | | | Hamburg – Hertha | 2:0 (kon.) |
Turín – Lazio | 1:1 (kon.) | | | Bologna – Carpi FC | 0:0 (kon.) | | | Janov – Empoli | 1:0 (kon.) |
Atalanta BC – Juventus | 0:2 (kon.) | | | Sassuolo – AC Milán | 2:0 (kon.) | | | Frosinone – Udinese | 2:0 (kon.) |
Inter – Palermo | 3:1 (kon.) |
Marseille – Toulouse | 1:1 (kon.) | | | Rennes – Nantes | 4:1 (kon.) | | | Lyon – Guingamp | 5:1 (kon.) |
Zlaté Moravce – Trnava | 2:2 (kon.) | | | Myjava – Senica | 0:0 (kon.) |
Dukla Praha – Znojmo | 8:2 (kon.) | | | Slavia – Sparta | 0:2 (kon.) | | | Teplice – Bohemians 1905 | 2:1 (kon.) |
Jablonec – Mladá Boleslav | 2:3 (kon.) | | | Třinec – Liberec | 1:1 (kon.) |
Žižkov – Králův Dvůr | 6:2 (kon.) | | | Převýšov – Brozany | 4:0 (kon.) | | | Union 2013 – Benátky n/J | 0:0 (zruš.) |
Štěchovice – Čáslav | 2:0 (kon.) | | | Most – Táborsko akademie | 1:1 (2:3 po pen.) |
Slovan Bratislava U21 – Nové Mesto n/V | 3:0 (kon.) | | | FC Košice – Bardejov | 4:1 (kon.) | | | Teplička n. Váhom – Prešov | 0:4 (kon.) |
Dunajská Lužná – Nitra | 0:1 (kon.) | | | Pohronie – Sereď | 0:0 (odl.) | | | Dolný Kubín – MFK Zvolen | 0:0 (zruš.) |
Nijmegen – Heracles | 1:0 (kon.) | | | Alkmaar – Excelsior | 2:0 (kon.) | | | Willem II – Ajax | 0:4 (kon.) |
Kerkrade – Arnhem | 1:2 (kon.) | | | Feyenoord – Cambuur | 3:1 (kon.) |
Tondela – Arouca | 0:1 (kon.) | | | União Madeira – Belenenses | 0:0 (kon.) | | | Setúbal – Moreirense | 0:1 (kon.) |
Boavista – Nacional | 0:1 (kon.) | | | Coimbra – Guimarães | 2:0 (kon.) | | | Braga – Porto | 3:1 (kon.) |
Rheindorf Altach – Rapid | 0:0 (kon.) |
Ufa – Saransk | 1:1 (kon.) | | | Groznyj – Lok. Moskva | 2:1 (kon.) | | | CSKA Moskva – Spartak | 1:0 (kon.) |
Gdańsk – Jagiellonia | 5:1 (kon.) | | | Lech Poznaň – Cracovia | 2:1 (kon.) |
konec
FK Achmat Groznyj
2:1
(2:1)
FK Lokomotiv Moskva
Tomáš Kubečka
Branky:
9. Rybus (pen.), 33. Guilherme (vla.) – 4. Samedov
Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 5:3. Rohy: 3:6. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 15:15.
Rozhodčí: Jegorov – Žvakin, Stipidi
Diváci:
Karty: 89. Wilkshire (GRZ) – 66. Pejčinović (LMO), 84. Barinov (LMO)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 5:3. Rohy: 3:6. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 15:15.
FK Achmat Groznyj:
Gorodov (C) – Wilkshire (82. Mbengue), Rodolfo, Rybus, Semjonov, Kuzjajev – Grozav, Ivanov, Aissati, Píriz (81. Adílson) – Mitrišev (78. Lebeděnko).
Náhradníci: Gudijev, Godzjur – Achjadov, Lebeděnko, Šachtijev, Mbengue, Mirzov, Ken, Mohammadi, Adílson, Kadyrov.
Trenér:
FK Lokomotiv Moskva: Guilherme (C) – Vitalij Denisov, Ďurica, Pejčinović, Kasajev (65. Ignatěv) – Samedov, Michalik, Kolomejcev (58. Henty), Tarasov – Barinov (88. Škuletić), Alexej Mirančuk.
Náhradníci: Kočenkov, Abajev – Ignatěv, Henty, Škuletić, Janbajev, Žemaletdinov.
Trenér:
Náhradníci: Gudijev, Godzjur – Achjadov, Lebeděnko, Šachtijev, Mbengue, Mirzov, Ken, Mohammadi, Adílson, Kadyrov.
Trenér:
FK Lokomotiv Moskva: Guilherme (C) – Vitalij Denisov, Ďurica, Pejčinović, Kasajev (65. Ignatěv) – Samedov, Michalik, Kolomejcev (58. Henty), Tarasov – Barinov (88. Škuletić), Alexej Mirančuk.
Náhradníci: Kočenkov, Abajev – Ignatěv, Henty, Škuletić, Janbajev, Žemaletdinov.
Trenér:
Rozhodčí: Jegorov – Žvakin, Stipidi
Diváci:
Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 5:3. Rohy: 3:6. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 15:15.