Havlíčkův Brod – Jihlava 1:3 (kon.) | Kometa Brno – Mladá Boleslav 5:4 (kon.) | Chomutov – Ústí n/L 2:1 (kon.)
HC Plzeň – Liberec 2:3 (kon.) | Vsetín – HK MD Šumperk 5:2 (kon.) | Třinec – Přerov 1:4 (kon.)
Havířov – Warriors Brno 6:2 (kon.) | K. Vary – Slavia 3:5 (kon.) | Motor ČB – Žďár n/S 6:3 (kon.)
HC Oceláři Třinec
1:4 (0:1, 0:1, 1:2)
HC ZUBR Přerov
Neděle 06.03.2016, 13:00 • WERK ARENA • ELIOD extraliga mladšího dorostu • Skupina B

52:24
    A další trest pro Přerov. Za faul loktem je vyloučen Šafránek.

50:33
    Za držení stráví dvě minuty na trestné lavici Govoruško.

47:40
    Na trestnou lavici míří na čtyři minuty za hrubost Tureček a Michálek.

44:20
    Navíc se Oceláři budou muset bránit, jelikož na trestnou lavici putuje Rybnikár.

39:10
    Rozhodčímu dnes očividně k vyloučení stačí pouze to, aby si jeden z hostů lehl na led. Patlevič putuje na trestnou lavici za dvě minuty za zásah do oblasti a hlavy krku, navíc také s desetiminutovým trestem. Menší trest odpyká Králík.

37:19
    Radzienciak si před brankou Ochmana vyřizoval účty s Dobšou a poměrně jednoduše přerovského útočníka přemohl. Oba hráči vyfasovali dvě minuty za hrubost.

34:17
    Rozhodčí v této třetině nastavil opravdu zvláštní metr, Kopeček držel Králíka u mantinelu, nakonec ale na trestnou lavici míří právě třinecký hráč a to za hrubost.

30:30
    Jeden z hostujících hráčů zákrok na svou osobu pěkně přihrál, rozhodčí ovšem vylučuje Miklera na dvě minuty a s osobním desetiminutovým trestem za naražení zezadu. Menší trest míří odpykat Králík.

26:41
    Oceláři byli v poslední době aktivnějším týmem, teď se však budou muset bránit, jelikož na trestnou lavici putuje Čmiel za podražení.

21:21
    Hostům se zřejmě hra ve čtyřech zamlouvá, na trestnou lavici totiž míří Dobša za podražení.

18:03
    Již potřetí se dnes vylučuje za podražení, tentokrát si menší trest za tento prohřešek odpyká Govoruško.

15:01
    Plandorova střela z mezikruží gólem neskončila, třinečtí hráči si ovšem zahrají v početní výhodě, jelikož je za hákování vyloučen Tischer.

11:45
    Oceláři jdou znovu do čtyř, Rybnikár se provinil držením.

08:35
    Dobša se provinil útočným faulem a putuje tak na trestnou lavici, kde si odpyká dvě minuty za podražení.

02:40
    Čmiel se v obranném pásmu dopustil podražení a dvě minuty tak stráví na trestné lavici.

Martina Sikorová

Branky a nahrávky: 43. Korčák (Michálek) – 13. Krátký (Kadlic, Plášek), 37. Plášek (Kadlic, Mlčák), 47. Plášek (Kadlic, Krupa), 50. Plášek (Mlčák)

HC Oceláři Třinec: Ochman (Kučera) – Bulava, Patlevič, Konderla, Srníček, Michálek, Radzienciak – Tobiáš Marguš, Králík, Čmiel, Plandor, Tománek, Korčák, Indrst, Mikler, Rybnikár
    HC ZUBR Přerov: Rachůnek (Postava) – Vohrabal, Kopeček, Tureček, Tischer, Borot, Kleiner, Viktorin, Mlčák, Pěnčík – Krupa, Krátký, Dobša, Šimanský, Indrák, Barveníček, Kadlic, Šafránek, Plášek, Govoruško

Rozhodčí: Koziol – Vengřín, Gančarčík