Perm – Rostov 0:0 (kon.) | Machačkala – Spartak 0:4 (kon.)
FK Amkar Perm
0:0 (0:0)
FK Rostov
Pátek 18.03.2016, 15:00 • Stadion Zvezda, Perm. Kapacita: 19,500 diváků. • Ruská Premier Liga • 21. kolo

Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek pátečního dne. (16:59:33)

Fauly: 12:17.

Dnes jsme branku neviděli! Po bezbrankovém prvním poločase se do druhé půle vrhly oba týmy s větším nasazením, ale ani to branku nepřineslo. Největší možnost měl ve druhém poločase domácí Kanga, který zcela sám po nastřeleném míči před branku minul míč, který stačil usměrnit do branky. Hráči Rostova si nevytvořili žádnou větší šanci a jako lídr ruské ligy budou s bodem nespokojeni.

90+3

90+3
    Střídání v týmu FK Amkar Perm: ze hřiště odchází Pavel Komolov, přichází Brian Idowu.

90+2
    Komolov přišlápl v nastaveném čase kopačku Gatcana a dostává ještě žlutou kartu od rozhodčího.

90+2
    Rozhodčí bude nastavovat ve druhém poločase tři minuty.

90+1
    Míč poslal po odchodu Peeva Jovičić, který ale nenašel spoluhráče v pokutovém území a tak se míče bez problémů zmocnil Noboa, který poslal míč daleko z vápna.

90
    V poslední minutě se dostal k míči Gol, který je faulován v blízkosti vápna a domácí tak mají další příležitost k ohrožení Džanajeva.

89
    Závěrečný tlak si zatím nevybudoval ani jeden tým. Nyní navíc domácí celek přišel o míč u rohového praporku a musí se vracet na svou polovinu.

88
    Střídání v týmu FK Amkar Perm: ze hřiště odchází Georgi Peev, přichází Chuma Anene.

87
    Rohový kop domácího celku se nepodařil. Míč končí jen v náručí Džanajeva, který si na míč mírně povyskočil.

86
    Nebezpečný centr poslal do vápna znovu Peev, který našel hlavu Bastose, ale ten jen posouvá míč na rohový kop.

85
    Dlouhý pas na Doumbiu byl velmi přesný a hráč Rostova si míč i výborně zpracoval, ale použil k tomu ruku a to neuniklo rozhodčímu.

84
    Prudnikov příliš aktivně napadal rozehrávku hostujícího týmu a je mu odpískán faul.

83
    Balanovič zastavil začínající akci hostujícího týmu. Rozhodčí ho jen napomíná. U míče tak zůstávají hráči Rostova.

82
    Oba týmy mají zhruba deset minut, aby vstřelením branky rozhodly utkání a tím si i připsali plný bodový zisk z tohoto utkání.

81
    Střídání v týmu FK Rostov: ze hřiště odchází Guélor Kanga, přichází Pavel Mogilevec.