Estonsko – Norsko 0:0 (kon.) | Řecko – Černá Hora 2:1 (kon.) | Turecko – Švédsko 2:1 (kon.)
Ukrajina – Kypr 1:0 (kon.) | Dánsko – Island 2:1 (kon.) | Itálie – Španělsko 1:1 (kon.)
Česko – Skotsko 0:1 (kon.) | Wales – Sev. Irsko 1:1 (kon.)
Wales
1:1 (0:0)
Severní Irsko
Čtvrtek 24.03.2016, 20:45 • Cardiff City Stadium • Reprezentační zápasy

Tímto se s vámi loučím a zároveň vás pozývám na můj další fotbalový Onlajn, tentokrát šlágr jihoamerické kvalifikace o MS 2018 mezi Chile a Argentinou. Zápas začíná 30 minut po dnešní půlnoci. Pro tentokrát se s vámi loučím a přeju vám příjemné svátky, nashledanou. (22:43:15)

Tak a máme za sebou ostrovní bitvu mezi Walesem a Severním Irskem. Kdo po rozjezdovém prvním poločasu zůstal i na ten druhý, určitě nezaváhal. Výborný fotbal z obou stran. Nejprve se prosadili hosté, jmenovitě Craig Cathcart využil zmatků v pokutovém území a propálil debutujícího brankáře Warda. Wales pak po zbytek zápasu tlačil, rozhodující okamžik přišel v 89. minutě, kdy rozhodčí McClean nařídil pokutový kop pro domácí hráče. McAuley nešikovně poslal střídajícího Simona Churche na trávník a rozhodčí to nemohl nechat bez povšimnutí. Sám faulovaný se k exekuci postavil a McGoverna překonal. Wales se v nastavení snažil zvrátit celkový průběh zápasu na svou stranu, jenže to hosté nepřipustili a tak zápas skončil remízou 1:1.

90+5

90+4
    Isgrove hlavičkoval jenom vedle McGovernovi branky.

90+3
    Míč končí u McGoverna, který nikde nespěchá.

90+2
    Allenovu přihrávku nezpracoval kapitán Walesu a tak vhazovat budou hosté.

90+2
    Hosté se zatím velice dobře brání.

90+1
    Ward vyhání všechny své hráče dopředu, Wales chce tento zápas vyhrát a to je jedině dobře.

89
    Church právě vybojoval penaltu. McAuley ho nedovoleně poslal na zem.

89
    Byla nařízena penalta.

88
    Konec nám pomalu klepe na dveře, domácí hráči to ví a všechnu sílu vrhají do útoku.

87
    Hughes výborně ubránil Williamse. McGovern bude rozehrávat od branky.

85
    Velká šance Walesu, Allen vypálil a odražený míč se odrazil k Churchovi, který mohl poslat míč za záda McGoverna. Jenže domácí útočník stál v ofsajdu, takže z toho nic nebylo.

84
    J. Williams nasadil bekovi hostů jesličky, jenže vzadu ho jistil další obránce a tak míč sebral on.