S. Makedonie – Island 0:0 (kon.) | Rusko – Ázerbájdžán 2:2 (kon.) | Španělsko – Chorvatsko 0:3 (kon.)
Albánie – Řecko 0:0 (kon.) | Portugalsko – Lichtenštejnsko 4:0 (kon.) | Maďarsko – Izrael 0:0 (kon.)
Irsko – Itálie 1:4 (kon.) | Německo – Faerské ostrovy 4:1 (kon.) | Francie – Skotsko 2:0 (kon.)
Severní Makedonie
0:0 (0:0)
Island
Čtvrtek 24.03.2016, 14:00 • Tréninkové centrum FFM • Kvalifikace ME U21 • Skupina 3

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 1:6.
    Střely mimo: 9:4.
    Rohy: 6:9.
    Ofsajdy: 2:0.
    Fauly: 15:12. (15:57:24)

Utkání skončilo zaslouženou remízou. V první půli byla lepší domácí Makedonie, miska vah se ve druhém poločase obrátila. Ani Island však branku nedokázal vstřelit.

90+3

90+3
    Roh domácího týmu nebyl úspěšný. Hlavní sudí Doyle už nejspíš pískne do píšťalky.