S. Makedonie – Island 0:0 (kon.) | Rusko – Ázerbájdžán 2:2 (kon.) | Španělsko – Chorvatsko 0:3 (kon.)
Albánie – Řecko 0:0 (kon.) | Portugalsko – Lichtenštejnsko 4:0 (kon.) | Maďarsko – Izrael 0:0 (kon.)
Irsko – Itálie 1:4 (kon.) | Německo – Faerské ostrovy 4:1 (kon.) | Francie – Skotsko 2:0 (kon.)
Maďarsko
0:0 (0:0)
Izrael
Čtvrtek 24.03.2016, 19:00 • Alcufer Stadion (Győr) [Kapacita: 4 500] • Kvalifikace ME U21 • Skupina 4

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (20:55:50)

Dnešní utkání je za námi. Domácí byli sice ve druhé půli lepším týmem, branku se jim však nepodařilo vstřelit a zápas tak skončil za bezbrankového stavu. Nutno říci, že domácí hráli od 70. minuty v početní výhodě. Oba týmy si tak po dnešní remíze 0:0 připisují do tabulky skupiny 4 po jedno bodu.

Držení míče: 60% – 40%
    Střely celkem: 7 – 7
    Střely na branku: 3 – 1

90+4

90+4
    Míč se však dostal od rohového praporku pouze do rukavic brankáře Elkaslasiho.

90+4
    Domácí ještě budou zahrávat rohový kop.

90+4
    Právě se nám rozeběhla poslední nastavená minutka zápasu a nyní to tak už vypadá, že dnes branku opravdu neuvidíme.

90+3
    Míč se však od rohového praporku dostal pouze do rukavic brankáře Nagyho.

90+2
    Hosté budou zahrávat rohový kop.

90+2
    Botka se dopustil faulu zhruba na polovině hřiště a hrát tak mohou hosté. Ti samozřejmě nikam nepospíchají

90+1
    Rozhodčí nastaví ještě 4 minuty.

90
    Makrai dostal skvělý pas za obránce, následně se s míčem objevil zcela sám před Elkaslasim, ten však proti němu dobře vyběhl a jeho následnou střelu skvěle vyrazil mimo vápno.

88
    Zápas pomalu, ale jistě míří ke svému závěru a vypadá to, že dnes branku neuvidíme. No počkejme si ještě na samotný závěr utkání.

86
    Makrai dostal skvělý centr do vápna z pravé strany, místo však zakončení hlavou, volil zakončení nůžkami, míč po jeho zakončení skončil daleko vedle pravé tyče.

85
    Domácí zkazili přihrávku na polovině soupeře a o míč tak opět přišli.

84
    Jeden z domácích hráčů se dopustil faulu ve vápně soupeře a hrát tak mohou hosté.

82
    Domácí střídají. Ze hřiště odchází Dániel Gera a místo něj nastupuje Akos Kecskes.

80
    Domácí se usadili s míčem na polovině soupeře.

79
    Zsolt Kalmár vyfasoval od rozhodčího žlutou kartu za nešetrný faul na jednoho z protihráčů zhruba na polovině hřiště.

77
    Hosté si mezi sebou neporozuměli na polovině soupeře a míč tak skončil od jednoho z nich v zámezí.